Eski Bakan'dan TSK Personeline Zam Açıklaması ( Askeri Personeller 1000 TL Zam Alacaklar )

Eski Milli Savunma Bakanı Türk Silahlı Kuvvetleri personeline 1000 Türk Lirası zam verileceğini açıkladı.  

Eski Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Türk Silahlı Kuvvetleri personelleri için 1000 Türk Lirası zam planlandığını açıkladı. Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde ki sivil memurlar ve diğer memur personeller için 375 Türk Lirası ile 556 Türk Lirası arasında zam öngörüldüğünü dile getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) İzmir Milletvekili Murat Bakan'ın soru önergesine MSB eski akanı İsmet Yılmaz GATA'da görev yapan eğitim öğretim plancılarının 2 bin 500 TL olan maaşlarına 1000 Türk Lirası zam olacağını dile getirdi.

İsmet Yılmaz Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde ki görevli olan personeller için sivil memurlardan, Özel Kuvvetler Komutanlığı kadrolarında görev yapanlara 556 Türk Lirası, diğer memurlara ise 375 Türk Lirası civarında ilave özel himmet tazminatı verilmesi çerçevesinde taslağın hazırlandığı ve bu taslağın 17 Kasım 2015 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına gönderildiğini belirtti.

Kpsscafe.com.tr / Ankara 

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4229077/eski-bakandan-tsk-personeline-zam-aciklamasi-askeri-personeller-1000-tl-zam-alacaklar