ÖGG Sınav Sonuçları Açıklandı! ÖGG 86. Dönem Sonuçları...

Kamu Gündemi'nin haberine göre: Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından Özel Güvenlik Görevlisi 86. dönem sınav sonuçları açıklandı. EGM sınav sonuçlarının sorgulanabileceği ekranı erişime açtı.

Temel Eğitim ve Yenileme eğitimi sınavına katılan on binlerce aday 86. Dönem ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı? Sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Sonuçlar için gözler kurumun resmi sitesine çevrilmiş durumda. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yılda 5 veya 6 kez düzenlenen ve Özel Güvenlik Görevlisi olmak isteyen vatandaşların katılım sağladığı bu sınavları için geçtiğimiz günlerde tarih belirlenmişti. Geri sayım başlamışken sizler için hazırladığımız haberimizin devamında yer alan linke tıklayarak hızlı sorgulama ve sonuç öğrenme sayfasına gitmeniz mümkün. Peki, 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme eğitimi ÖGG sınav sonuçları açıklandı mı? Özel Güvenlik Görevlisi 86. Dönem ÖGG sınav sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır? İşte detaylar…

86. DÖNEM ÖGG SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Özel Güvenlik 86. Temel Eğitim ve 62. Yenileme Eğitimi Sınavı sonuçları henüz açıklanmadı. Yapılan duyuruya göre sonuçların yarın yani 28 Şubat tarihinde erişime açılacağı bildirilmişti. Yapılan duyuruda olduğu gibi sınav sonuçları ekranı 28 Şubat'ta erişime açıldı.

SINAV SONUÇLARI EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

ÖGG SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları "http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr/" adresi üzerinden erişime açılacak. Sınav sonuçları açıklandığı dakikadan itibaren TC kimlik numaraları ile sorgulama yapabilecek.

- KPSS Cafe, Askeri bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4228914/ogg-sinav-sonuclari-aciklandi-ogg-86-donem-sonuclari