Diyanetten Beklenen Duyuru Geldi! 2017 Hac Kurası 24 Şubat'ta Çekilecek!

Diyanetten Beklenen Duyuru Geldi! 2017 Hac Kurası 24 Şubat'ta Çekilecek!

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nden hac vazifesini yerine getirmek için başvuru işlemlerini tamamlayan hacı adaylarının merakla beklediği duyuru geldi. Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan resmi bilgilendirmeye göre 2017 Yılı Hac Kurası 24 Şubat Cuma günü saat 15.00'da Ankara Kocatepe'de gerçekleştirilecek. Türkiye Diyanet Vakfı Konferans salonunda yapılacak kura çekimi bilgisayar ortamında gerçekleşecek ve halka açık olarak gerçekleşecek.  Söz konusu kura çekimi işlemlerinden sonra sonuçların Diyanet İşleri Başkanlığı'nın resmi internet sayfasından 23.00'ta açıklanacağı bildirildi. Hacı adayları 24 Şubat 2017 saat 23.00'dan sonra 2017 yılı hac kura sonuçlarını öğrenebilecekler. Kuranın tamamlanmasından sonra hacı adayları 27 Şubat 2017 ile 10 Mart tarihleri arasında kesin kayıtlarını yaptırabilecekler.

Hac ve Umre kayıtları ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün "hac.diyanet.gov.tr" adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kamu personeli haberleri,  DİB duyuruları, gündemden gelişmeler ve daha da fazlası için kpss cafe mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

- KPSS Cafe, Diyanet bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4228596/diyanetten-beklenen-duyuru-geldi-2017-hac-kurasi-24-subatta-cekilecek