Devlet Su İşleri'nden KPSS Atama Açıklaması (2828 Sayılı SHK)

Devlet Su işleri Genel Müdürlüğü'nün 3 Şubat 2017 tarihinde resmi web sayfasında yayımladığı ilan duyurusu doğrultusunda kpss memur adaylarını bilgilendiren açıklamalar yapıldı. Açıklama kapsamında kurumun adaylardan istediği bazı belgeler var.

Devlet Su işleri Genel Müdürlüğü, 2828 sayılı shk ile kuruma atanan adaylardan bazı belgeler istiyor. Bu belgeler gereken tarihler içerisinde teslim edilmemesi halinde adayın kaydı yapılmamış olacak. Bu nedenle açıklamaların önemle okunması ve uygulanması şart. Adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu edinerek bu formu doldurmaları şart. Bunun yanında diploma, kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı, sağlık raporu, 2 adet fotoğraf ve askerlik durum belgesi de adaylardan isteniyor.

Devlet Su işleri Genel Müdürlüğü'ne atanan adayların bu belgeler ile e 13 Şubat 2017 tarihine kadar müracaat etmeleri gerekiyor.

Devlet Su işleri Genel Müdürlüğü'nce yapılan açıklama bu şekilde oldu;

Tüm kamu kurum ve kuruluşları bu konuda ayrıntılı açıklama yapmaya devam ediyor. Haberdar olmak için takipte kalınız. Memuır grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız 

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4228455/devlet-su-islerinden-kpss-atama-aciklamasi-2828-sayili-shk