DöşemeAltı SYDV KPSS Şartsız Büro Personeli Alım Başvuruları Sona Eriyor

DöşemeAltı SYDV KPSS Şartsız Büro Personeli Alım Başvuruları Sona Eriyor

DöşemeAltı SYDV kpss şartsız personel alım ilanı başvuruları bitiyor. 8 Şubat 2017'de sona erecek olan başvuruların ayrıntılarını bir kez daha sizlerle paylaşmak istedik.

DöşemeAltı SYDV'ye alınacak olan personel BELİRSİZ süreli olarak Antalya'da çalıştırılacak. Adaylarda çok sayıda şart aranıyor. Fakat adayların KPSS'ye girmiş olmasına gerek yok.

ADAYLARDA HANGİ ŞARTLARIN OLMASI GEREKİYOR?
1. Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmet ya da Gerontoloji lisans bölümü mezunu olmak. 2. İyi derecede özellikle kadın ve çocuk danışanlara yönelik olarak 'Görüşme Teknikleri' bilgisine sahip olmak ve bunu belgelendirmek. 3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmamak. 4. Temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek ve bunun eğitimini aldığını belgeleyebilmek. 5. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 6. Antalya ili merkez ilçeleri (DÖŞEMEALTI, KEPEZ, MURATPAŞA, KONYAALTI VE AKSU) sınırları içerisinde en az 1 (BİR) yıldır ikamet ediyor olmak. 7. Saha çalışmasına katılmasını engelleyecek bir durumunun olmaması.

BAŞVURU SÜRECİ - NEREDEN BAŞVURU YAPILIR?

DöşemeAltı SYDV 1 adet büro personeli alım ilanı başvuruları İŞKUR il müdürlüklerinden ve resmi web sayfasından kolaylıkla yapılıyor. Öncelikle İŞKUR'a kayıt olmuş olmanız şart. BAŞVURULAR 8 ŞUBAT 2017 tarihinde sona erecek. Daha fazla bilgi için İŞKUR ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm personel alım ilanlarımızdan ayrıntılı olarak haberdar olmak isterseniz grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamızı cep telefonunuza yüklemek için ----> tıklayınız android uygulamamızı ücretsiz yüklemek için ---->>> tıklayınız 

kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, SYDV bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4228158/dosemealti-sydv-kpss-sartsiz-buro-personeli-alim-basvurulari-sona-eriyor