Pegasus Havayolları (FLYPGS) 10 Pozisyonu için Personel Alımı Yapıyor

Pegasus Havayolları (FLYPGS) 10 Pozisyonu için Personel Alımı Yapıyor

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi tarafından Nisan 2017 tarihinde devam eden çok sayıda personel alım ilanı bulunuyor. Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi, kendi kariyer sitesi ve çeşitli kariyer sitelerinde yayımladığı personel alım ilanları ile alım yapacağını kamuoyuna açıkladı. 
 
ALIM YAPILACAK OLAN AÇIK POZİSYONLAR
Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi'nin açık pozisyonları Tecrübeli İkinci Pilot (Airbus A320), Atölye Teknisyeni, Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı, Atölye Teknik Memuru, Teknik Kalite Güvence Uzmanı, Bütçe ve Raporlama Uzmanı, Gelir Kontrol Uzmanı, Ofis Destek Elemanı, Simülatör Teknisyeni ve Emniyet Yönetim Uzmanı...

GEREKLİ ŞARTLAR
Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi'nin personel alım ilanlarına başvuru yapabilmek için adayların kariyer sitelerinden birine üye olması şart. Alım şartları her pozisyona göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca ilanların başvuru süreleri, adaylarda gereken kriterler de farklı oluyor. Bu nedenle tüm adayların başvuru yapmadan önce ilanları tam olarak incelemesi ve tüm şartlara uyması gerekiyor.

BAŞVURU EKRANI

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi personel alım ilanlarının tamamına erişim sağlamak isterseniz alttaki linki kopyalayıp, bağlantı kutucuğuna yapıştırabilir, ilanları görüp başvuru yapabilirsiniz. 
https://www.flypgs.com/kariyer/basvuru

Grubumuza katılmak için --->tıklayınız   En hızlı erişim imkanları ve ios uygulamamız ----> tıklayınız android uygulamamız ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

- KPSS Cafe, KPSS'siz bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4228118/pegasus-havayollari-flypgs-10-pozisyonu-icin-personel-alimi-yapiyor