Gelir İdaresi Başkanlığı Önlisans Mezunu Hizmetli Alımı Yapacak

Gelir İdaresi Başkanlığı Önlisans Mezunu Hizmetli Alımı Yapacak

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) KPSS 2'inci Yerleştirme ile merkez kadrosuna 5 hizmetli alımı yapacak.  Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinden memur adaylarının merakla beklediği duyuru geldi. Öğlen saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte 21 Aralık 2016 tarihinde başlayacak KPSS 2016/2 tercihlerinde hangi kadroların seçilebileceğine ilişkin tercih robotu da yayımlandı.

Tercih robotuna bakan memur adaylarının ilk şoku yaşaması uzun sürmedi, zira 6 milyona yakın kişinin girdiği KPSS sonuçlarına göre KPSS 2016/2'de toplamda 2 bin 51 kişi alınacak. Bu alımların içerisinde Gelir İdaresi Başkanlığı'nın hizmetli alımı da bulunuyor. Gelir İdaresi Başkanlığı Merkez teşkilatında görevlendirmek üzere "7225:Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması 3001:Herhangi bir önlisans programından mezun olmak." şartlarını yerine getiren 5 hizmetli alımı yapacak. Tercih işlemleri haberimizin başında da belirttiğimiz üzere 21 Aralık 2016 tarihinde başlayacak ve ÖSYM resmi internet sitesi (www.osym.gov.tr) adresinden kolaylıkla yapılabilecek. KPSS tercihleri ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı, Gündem haberi, KPSS ve ÖSYM duyurularından anında haberdar olmak için KPSSCafe.com.tr'nin yeni mobil uygulamasını ilk indirenlerden olun ve ücretsiz haberlerin tadını çıkarın.

KPSSCafe.com.tr | Ankara

- KPSS Cafe, KPSS bölümünde yayınlandı
https://www.kpsscafe.com.tr/haber/4226842/gelir-idaresi-baskanligi-onlisans-mezunu-hizmetli-alimi-yapacak