Şehir hastaneleri KPSS şartsız personel alım ilanı yayınladı! Başvuru şartları açıklandı

Şehir hastanelerine personel alımları tam gaz devam ediyor. İş sahibi olmak isteyenler için Bursa Şehir Hastanesi ve Tekirdağ Şehir Hastanesi bünyesinde görev yapacak personel alım ilanları yayınlandı. Sağlık alanında önemli bir yere sahip olan şehir hastaneleri için personel alımları devam ediyor. Şehir hastanelerine göre farklı kadrolarda yapılacak alımlarda adayların başvuracakları hastanelere ve kadroların gerekli şartlarını dikkatlice okumaları ve başvurularını istenilen belgelerle birlikte eksiksiz tamamlamaları gerekiyor. İşte en az lise mezunu personel kadroları kpsscafe.com.tr'de

KPSS'siz Alım İlanları 07.01.2020, 09:21
5330
Şehir hastaneleri KPSS şartsız personel alım ilanı yayınladı! Başvuru şartları açıklandı

Son yılların önemli yatırımlarından olan şehir hastaneleri personel alımlarına devam ediyor. Türkiye'nin farklı bölgelerinden 9 şehir hastanesi 10 farklı kadrodan personel alımı yapacak. Şehir hastanelerinde görev yapmak isteyenler için personel alım ilanları yayınlandı. Bursa ve Tekirdağ şehir hastanelerinde görev yapacak personeller için yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. Şehir hastanesi personel alım ilanları detayları haberimizin devamında yer alıyor!

TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIM İLANI YAYINLANDI

Tekirdağ Şehir Hastanesi Şantiyemizde görevlendirilmek üzere, "İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamındaki tüm kanun ve yönetmelikleri takip ederek, kanun ve yönetmelikler doğrultusunda gerekli çalışmaları yapmak ve yapılmasını sağlamak, İş Güvenliği kapsamında aylık düzenli denetimleri gerçekleştirilmek, Koordinatör ile koordineli çalışarak alınacak tedbirler ile ilgili önerilerde bulunmak ve uygulamanın takibini yapmak, Yasal yükümlülüklerin takip edilerek gerekli iyileştirme faaliyetlerinin programlanmak ve yürütülmek, Acil eylem planlarını oluşturmak ve iş sağlığı ve güvenliği kapsamındaki teknik eğitimleri vermek, firma içi ilgili prosedürleri hazırlayarak gerekli durumlarda güncellemek ve uygulanmasını sağlamak, Saha kontrollerini gerçekleştirerek sonuçları raporlamak ve takip etmek ve İş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı önlemler için gerekli çalışmaların yapılması gibi görevleri yapacak iş güvenliği uzmanı alımı yapılacağı aktarıldı.

TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI

Tekirdağ Şehir Hastanesi personel alım ilanında başvuru yapacak olan adaylarda aranacak başvuru şartları ise şöyle sıralandı:

Üniversitelerin ilgili Mühendislik bölümlerinden yada İş Sağlığı ve Güvenliği ön lisans bölümlerinden mezun,

MS Office programları kullanabilen,

Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış ya da tecilli/muaf olması,

Tekirdağ'da ikamet eden.

TEKİRDAĞ ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BURSA ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIMI

İkinci olarak yayınlanan personel alım ilanı Bursa Şehir Hastanesi'nde oldu. Bursa Şehir Hastanesi bünyesinde görev yapacak personeller için yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. Bursa Şehir Hastanesi'nde açılabilecek olası pozisyonlarda görevlendirilmek isteyen adaylar için personel alım ilanı yayınlandı.

Bursa Şehir Hastanesi'nde açılabilecek pozisyonların ise Laboratuvar Sorumlu Teknikeri, Laboratuvar Teknikeri, Depo-Lojistik Sorumlusu ve İdari İşler Sorumlusu olacağı aktarıldı. Başvuru yapacak adayların hangi pozisyona başvuru yapmak istediklerini belirtmesi gerektiği belirtildi.

BURSA ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Bursa Şehir Hastanesi'nde görev yapmak isteyenler için başvuru şartları ise şöyle sıralandı:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun

Başvurduğu pozisyonda en az 3 yıl deneyimli

İletişim becerileri ve insan ilişkileri güçlü, takım çalışmasına yatkın

MS Office programlarını kullanabilen

Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

Bursa'da ikamet eden veya edebilecek

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış

BURSA ŞEHİR HASTANESİ PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KONYA ŞEHİR HASTANESİ – STERİLİZASYON YÖNETİCİSİ

Konya Şehir Hastanesi, Sterilizasyon Yöneticisi pozisyonunda personel alımı yapacak. Yönetici kadrosunda görev yapacak personelin lise ve lisans sağlık bölümünden, lisans eğitimi veren üniversitelerin 4 yıllık hemşirelik bölümünden veya hastane yönetimi bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Aranan diğer şartlara bakıldığında yöneticilik kabiliyetine sahip, iletişim yetenekleri yüksek, ekip yönetimi konusunda tecrübeli adayların başvuruları kabul edilecek.

Konya Şehir Hastanesi Sterilizasyon Yöneticisi Personel Alımına Başvurmak İçin TIKLAYIN

ELAZIĞ ŞEHİR HASTANESİ – LABORATUVAR SORUMLUSU

Elazığ Şehir Hastanesi'ne Laboratuvar Sorumlusu alımı yapılacak. Sağlık Meslek Liseleri'nin Laboratuvar Teknisyenliği ile Meslek Yüksek Okulları'nın Tıbbi Laboratuvar Teknikleri bölümü ile Fen-Edebiyat Fakültelerinin Biyoloji / Kimya bölümlerinden mezun adayların başvuracağı alımlara benzer pozisyonda en az 2 yıl çalışmış adaylar alınacak. Ayrıca diğer şartlara bakıldığında; Laboratuvar alt yapısı ve sistemleri konusunda deneyimli olan ve hastanede uygulanan otomasyon sistemlerine hakim, bilgisayar kullanımı konusunda (Microsoft Office ve laboratuvar uygulamalarını kullanabilen) tecrübeli adaylar başvuruda bulunabilecek. Ayrıca adayların organizasyon yeteneği yüksek ve iletişim becerilerinin kuvvetli olması ile ekip yönetiminde deneyimli olması aranan diğer şartlardan.

Elazığ Şehir Hastanesi Laboratuvar Sorumlusu Alımı İlanına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

ANKARA ŞEHİR HASTANESİ – KAN ALMA SEKRETERİ

Ankara Şehir Hastanesi, Kan Alma Sekreteri alımı yapacak. Personel alımına en az lise mezunu, tercihen tıbbi sekreterlik bölümünden mezun, adaylar başvuru yapabilecek. Benzer pozisyonda en az 3 yıl çalışmış adayların başvuruda bulunabileceği alımlarda HBYS/LBS sistemini bilen, Ankara'da ikamet eden ve bilgisayar kullanımı konusunda sıkıntı yaşamayan adayların başvuruları kabul edilecek.

Ankara Şehir Hastanesi Kan Alma Sekreteri Personel Alım İlanına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ – TIBBİ LABORATUVAR PERSONELİ

Bilkent Şehir Hastanesi, Tıbbi Laboratuvar Personeli alımı yapacak. Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinden mezun adayların başvurularının kabul edileceği alımlara genetik ve/veya sitogenetik laboratuvar deneyimi olan, tercihen İngilizce bilen, insan ilişkilerinde başarılı, Microsoft Office uygulamalarını kullanabilen, Ankara'da ikamet eden ve ekip çalışmasına yatkın adaylar başvuruda bulunabilecek.

MANİSA ŞEHİR HASTANESİ – BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ

Manisa Şehir Hastanesi'ne Biyomedikal Teknikeri alımı yapılacak. Biyomedikal Cihaz Teknolojileri/Teknikerliği veya Elektronik Teknikerliği bölümlerinden birinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği alımlara sağlık sektöründe deneyimli, biyomedikal cihazların bakım onarımı konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, tercihen elektronik bilgiye sahip, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısına sahip ve Manisa'da ikamet eden adaylar başvuruda bulunabilecek.

ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİ – KALİTE MÜDÜRÜ

Eskişehir Şehir Hastanesi, Kalite Müdürü alımı yapacak. Alımlara üniversitelerin mühendislik bölümlerinden veya benzer bölümlerden mezun, hizmet sektöründe en az 5 yıl deneyim kazanmış, JCI ve Hizmet kalite standartları yönetim sistemlerine hakim ve Eskişehir'de ikamet eden adaylar başvuruda bulunabilecek.

KAYSERİ ŞEHİR HASTANESİ – BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ

Kayseri Şehir Hastanesi, Biyomedikal Teknikeri alımı yapacak. Biyomedikal Cihaz Teknolojileri/Teknikerliği veya Elektronik Teknikerliği bölümlerinden birinden mezun olan adayların başvuruda bulunabileceği alımlarda diğer şartlar ise şu şekilde olacak; biyomedikal cihazların bakım onarımı konusunda en az 2 yıl deneyime sahip, teknik konularda donanımlı, gece vardiyasında çalışabilecek sağlık sektöründe tecrübeli ve Kayseri'de ikamet eden kişiler başvuruda bulunabilecek.

ADANA ŞEHİR HASTANESİ – İNSAN KAYNAKLARI SORUMLUSU

Adana Şehir Hastanesi, İnsan Kaynakları Sorumlusu alımı için ilan yayımladı. Buna göre adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde sıralandı: Çalışma Ekonomisi, İşletme, İktisat ve benzeri 4 yıllık fakülte mezunu olmak, insan kaynakları departmanında 8 yıl deneyime sahip, İŞKUR ve SGK ile ilgili detaylara hakim, iş kanunu ve bu alanda güncel gelişmeleri takip eden adayların başvuruları kabul edilecek. Öte yandan bu kadrodan başvuruda bulunmak isteyen adaylardan, personel özlük işleri ve bordro konusunda deneyimli, İEP, Teşvikler gibi resmi kurum prosedürlerini bilen, Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği kuvvetli, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, SAP HR modülüne hakim ve Adana'da ikamet eden adayların başvuruları kabul edilecek.

KONYA ŞEHİR HASTANESİ – STERİLİZASYON PERSONELİ ALIMI

Konya Şehir Hastanesi'ne Sterilizasyon Personeli alımı yapılacak. Tercihen lise ve lisans düzeyinde sağlık bölümlerinden adayların başvuruda bulunabileceği alımlara hemşirelik ve hastane yönetimi bölümlerinden mezun adaylar da başvuruda bulunabilecek. Adaylarda aranan diğer şartlar ise şu şekilde: Yöneticilik vasıflarına sahip olmak, ekip çalışması konusunda tecrübeli olmak, iletişim yetenekleri kuvvetli olmak ve Ameliyathane, Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon konusunda tecrübeli olmak.

ADANA ŞEHİR HASTANESİ – BİYOMEDİKAL SORUMLUSU ALIMI

Adana Şehir Hastanesi, Biyomedikal Sorumlusu alımı yapacak. Üniversitelerin Biyomedikal Cihaz Teknolojisi, Biyomedikal Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği alımlarda adaylardan en az 5 yıl hastane tecrübesi aranıyor. Ayrıca alımlarda aranan diğer şartlara bakıldığında erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan, bilgisayar kullanımı konusunda Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek ve Adana'da ikamet eden veya edebilecek adaylar başvurabilecek.

ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİ – İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ ALIMI

Eskişehir Şehir Hastanesi'ne İnsan Kaynakları Müdürü alımı yapılacak. Eskişehir'de ikamet eden adayların başvurabileceği alımlara bordro, SGK, İş Kanunu ve benzer mevzuata hakim adaylar aranıyor. Eğitim düzeyi olarak da adaylardan üniversitelerin İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri lisans bölümlerinden mezuniyet şartı aranıyor. Öte yandan İnsan Kaynakları Müdürü alımı için aranan diğer şartlara bakıldığında; tercihen Zirve programına hakin, iletişim becerisi yüksek, kurumu temsil yeteneğine sahip, benzer pozisyonda 5 yıl yöneticilik deneyimine sahip, Microsoft Office programlarına hakim, raporlama yeteneğine sahip, personel özlük hakları ve benzer mevzuata hakim, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan adaylar başvuruda bulunabilecek.

YOZGAT ŞEHİR HASTANESİ – BİYOMEDİKAL TEKNİKERİ ALIMI

Yozgat Şehir Hastanesi, Biyomedikal Teknikeri alımı yapacak. Biyomedikal Cihaz Teknolojileri / Teknikerliği veya Elektronik Teknikerliği Bölümlerinden mezun adayların başvuruda bulunabileceği alımlarda ekip çalışması ve sağlık sektöründe deneyimli, biyomedikal cihazların onarım ve bakımı konusunda en az 2 yıl tecrübeye sahip, analitik düşünce yapısına sahip, elektronik bilgisi olan, gece vardiyasına ayak uydurabilecek, öğrenmeye açık, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen ve Yozgat'ta ikamet eden/edebilecek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacak.

Şehir hastanelerinde görev almak isteyen ve gerekli şartları taşıyan adaylar, yukarıda belirtilen hastanelere başvuruda bulunarak açık pozisyonlarla ilgili bilgi alabilecek. Belirtilen kadrolarda verilen ilanlar, personel ihtiyacı durumuna göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle adayların ilanları dikkatlice okumaları ve hastanelerin insan kaynakları departmanlarından güncel açık kadro bilgilerini öğrenmeleri gerekiyor.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil E Ticaret Çözümleri için OmniTicaret!
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Yerli Otomobili Beğendiniz mi?
Yerli Otomobili Beğendiniz mi?
Namaz Vakti 23 Ocak 2020
İmsak 06:30
Güneş 07:57
Öğle 13:05
İkindi 15:41
Akşam 18:04
Yatsı 19:26
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 18 40
2. Başakşehir 18 36
3. Trabzonspor 18 35
4. Fenerbahçe 18 34
5. Alanyaspor 18 32
6. Galatasaray 18 30
7. Beşiktaş 18 30
8. Göztepe 18 26
9. Malatyaspor 18 24
10. Gaziantep FK 18 24
11. Çaykur Rizespor 18 23
12. Denizlispor 18 22
13. Gençlerbirliği 18 18
14. Konyaspor 18 18
15. Kasımpaşa 18 15
16. Antalyaspor 18 14
17. Ankaragücü 18 12
18. Kayserispor 18 10
Takımlar O P
1. Hatayspor 18 37
2. Erzurum BB 18 31
3. Bursaspor 18 30
4. Akhisar Bld.Spor 18 28
5. Keçiörengücü 18 28
6. Ümraniye 18 28
7. Menemen Belediyespor 18 28
8. Adana Demirspor 18 27
9. Altay 18 24
10. Balıkesirspor 18 24
11. Giresunspor 18 24
12. Fatih Karagümrük 18 23
13. İstanbulspor 18 20
14. Altınordu 18 19
15. Osmanlıspor 18 16
16. Adanaspor 18 13
17. Boluspor 18 13
18. Eskişehirspor 18 9
Takımlar O P
1. Liverpool 22 64
2. Man City 24 51
3. Leicester City 24 48
4. Chelsea 24 40
5. M. United 24 34
6. Tottenham 24 34
7. Wolverhampton 23 34
8. Sheffield United 24 33
9. Southampton 24 31
10. Arsenal 24 30
11. Crystal Palace 24 30
12. Everton 24 30
13. Burnley 24 30
14. Newcastle 24 30
15. Brighton 24 25
16. Aston Villa 24 25
17. West Ham 23 23
18. Bournemouth 24 23
19. Watford 24 23
20. Norwich City 24 17
Takımlar O P
1. Barcelona 20 43
2. Real Madrid 20 43
3. Atletico Madrid 20 35
4. Sevilla 20 35
5. Getafe 20 33
6. Real Sociedad 20 31
7. Valencia 20 31
8. Athletic Bilbao 20 30
9. Villarreal 20 28
10. Granada 20 27
11. Real Betis 20 27
12. Levante 20 26
13. Osasuna 20 25
14. Deportivo Alaves 20 23
15. Real Valladolid 20 22
16. Eibar 20 22
17. Mallorca 20 18
18. Celta de Vigo 20 16
19. Leganés 20 14
20. Espanyol 20 14
Yeni Sayımız
Günün Karikatürü Tümü