Son Depremler

Son dakika son depremler haberleri ve son depremler haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. son depremler ile ilgili 41 haber listeleniyor.

Son Depremler Haberleri

Kandilli Rasathanesi Duyurdu! Ard Arda Deprem Oldu

Son Dakika! Kandilli Rasathanesi Duyurdu! Ard Arda Deprem Oldu! 

Son Depremler: Van'da Deprem Oldu

Son dakika haberi Van'ın Saray İlçesi'nden geldi. Edinilen bilgilere göre Saray İlçesi merkez üslü bir deprem meydana geldi.

Son Depremler: Van'da Art Arda İki Deprem Oldu

Son dakika haberi: Van'ın Özalp İlçesinde art arda iki deprem meydana geldi. Düşük şiddetteki depremler bölgede kısa süreli paniğe neden oldu.

Son Dakika: Çanakkale Ayvacık'ta Deprem Oldu

Son dakika.. Çanakkale'nin Ayvacık İlçesinde deprem meydana geldi. Edinilen son dakika bilgilerine göre saat 19,02 'de meydana gelen depremin 4 büyükl...

Deprem Uzmanından Korkutan Açıklama: "2 Büyük Deprem Geliyor"

Karabük'te düzenlenen bir konferansa katılan İTÜ Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, beklenen depr...

Son Dakika: Malatya'da Korkutan Deprem (Bölgede Panik Var !)

Malatya'da deprem oldu. Alınan son bilgilere göre saatler 16,53'ü gösterdiğinde meydana gelen depremin paniğe neden olduğu belirtildi.

Son Dakika: Peru'da 7,3 Büyüklüğünde Şiddetli Bir Deprem Oldu

Son dakika haberi Peru'dan: Edinilen son bilgilere göre Peru'da 7.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği belirtildi.

Türkiye Sallanıyor: İzmir'in Ardından Şanlıurfa'da da Deprem

şanlıurfa'dan alınan son bilgilere göre akşam saatlerinde bir deprem meydana geldi. Bozova'da meydana gelen deprem paniğe neden oldu.

Son Dakika: Depremler Sonrası korkutan açıklamalar

İzmir'de art arda meydana gelen depremler sonrası uzmanlardan flaş açıklamalar geldi. Yapılan açıklamada uzmanlar ikiye bölündü. İşte o açıklamalar.

İzmir'deki Son Depremlerin Ardından Korkutan Açıklama

İzmir'de bugün meydana gelen depremler sonrası İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan fla...

Son Depremler: İran'da Şiddetli Bir Deprem Daha Oldu

Son dakika haberi: Alınan son bilgilere göre İran'da bir deprem daha oldu. Önceki gün meydana gelen depremin ardından meydana gelen depremin şiddetli...

Son Dakika: Süleymaniye'de Şiddetli Deprem

Son dakika haberi: Irak'ın Süleymaniye kentinde şiddetli bir deprem meydana geldi.

Son Dakika: Sınırda Korkutan Deprem

Son dakika haberi: Alınan son bilgilere göre Türkiye-İran-Irak sınır bölgesinde deprem oldu. Korkutan deprem 4,4 büyüklüğünde meydana geldi.

Son Depremler: Süleymaniye'de (Irak) 7.2 Büyüklüğünde Deprem

Son depremler: Süleymaniye'de 7.2 büyüklüğünde deprem oldu. İşte bölgeden alınan son dakika bilgileri. Irak'taki Depremde Can ve Mal Kaybı var mı? Ölü...

Son Dakika: Manisa'da Deprem Oldu-Deprem İzmir'de de Hissedildi

Son dakika haberi: Manisa'da 4.4 büyüklüğünde deprem oldu. Deprem İzmir'de de kısa süreli olarak hissedildi. İşte detaylar.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz