Sağlık Bilimleri Üniversitesi Düz Memur, Hizmetli Ve Güvenlikçi alımı yapacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Düz Memur, Hizmetli Ve Güvenlikçi unvanlarında olmak üzere toplam 61 personel alımı yapacak. İstenilen sertifika şartları ve diğer başvuru koşullarını tanıyan adaylar ilana başvuru yapabilecek.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi KPSS ile düz memur, hizmetli ve güvenlikçi unvanları ile toplam 61 personel alımı yapacak. Başvuru süreci 8 Nisan tarihinde başlayıp 22 Nisan 2022 tarihinde sona erecekken başvuruların şahsen yapılması gerekmektedir.

Sertifika ve KPSS şartı dikkat çekmekte.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı ilanı incelendiğinde KPSS şartı ve istenilen sertifikalar dikkat çekmektedir. Başvuru koşullarının büyük çoğunluğunu sağlayan adaylar Sertifika konusunda ise gerekli sertifikalar ellerinde bulunmadığı için ilana başvuramamakta.. Başvuruların şahsen yapılması gereken alımda Gerekli başvuru belgeleri ile birlikte adaylar aşağıdaki adreste başvuru işlemlerini tamamlayabilecektir.

Başvuru İçin İstenilen Belgeler

 • 1. Başvuru Talep Formu (http://www.sbu.edu.tr) adresinden alınacaktır.
 • 2. 2020 KPSS Sınav Sonuç Belgesi.
 • 3. Aslını başvuru sırasında ibraz edilmek şartı ile nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • 4. İkametgâh Belgesi (E-devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir).
 • 5. Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı veya Noter Onaylısı (E- devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir). (Diploma fotokopisi verilecek ise diplomanın aslı yada noter onaylısı yada ibraz edilmelidir.)
 • 6. Adli Sicil Kaydı (E-devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir).
 • 7. Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için) (E-devlet üzerinden alınan karekodlu belge kabul edilecektir.)
 • 8. Özgeçmiş, belgeler ve sertifikalar (Aslı veya E-Devlet üzerinden alınmış karekodlu belge kabul edilecektir.)
 • 9. Koruma ve Güvenlik Personeli için aslını başvuru sırasında ibraz edilmek şartı ile geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı fotokopisi.
 • 10. Koruma ve Güvenlik Personeli için görevini devamlı yapmaya engel sağlık sorunu bulunmadığını belgelendirmek için sağlık kurulu raporunda psikiyatri muayenesi mutlaka yer alacak şekilde tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınacak sağlık kurulu raporu. (Başvuru Sırasında İstenmeyecek Olup, Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenecektir.)
 • 11. Koruma ve Güvenlik Personeli için görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikiyatrik hastalığı, bedensel engeli, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına dair sağlık beyanı.(Beyan formuna https://www.sbu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir)
 • 12. Temizlik Personeli için temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmadığına dair sağlık beyanı. (Beyan
  formuna https://www.sbu.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir)
 • 13. Büro personeli, destek personeli (temizlik), teknisyen, tekniker unvanlı kadrolara başvuracak adaylar için tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınacak sağlık raporu. (Başvuru Sırasında İstenmeyecek Olup, Atanmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenecektir.)
 • 14. Tecrübe istenilen pozisyonlar için resmi veya özel kuruluşlardan başvuru tarihleri içerisinde alınmış iş deneyim belgesi (Islak imzalı olarak başvuru formuna eklenecektir. SGK Hizmet dökümünde e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilecektir.).
 • 15. Son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (2 Adet).

Başvuru Adresi; Başvuru yapmak isteyen adayların; http://www.sbu.edu.tr adresimizde bulunan Başvuru Talep Formu’nu bilgisayar ortamında doldurup, çıktısını alarak istenilen belgelerle birlikte ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihi izleyen 15. gün mesai bitimine (17:00) kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire
Başkanlığı (Hamidiye Külliyesi, Tıbbiye Cad. No:38 Selimiye, Üsküdar, İstanbul) adresine veya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Şube
Müdürlüğüne (Ankara Gülhane Külliyesi Emrah Mah. 06018 Etlik/Keçiören/Ankara) şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu. PDF

12 Nis 2022 - 16:49 - KPSSgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler