Kırıkkale Üniversitesi Hemşire, Diyetisyen, Röntgen Teknisyeni Alımı Yapıyor

Kırıkkale Üniversitesi tarafından yayımlanan Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı ilanında farklı unvanlarda olmak üzere toplam 132 Sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 26 Temmuz tarihinde başlayıp 9 Ağustos 2021 tarihinde sona erecek

Kırıkkale Üniversitesi Hemşire, Diyetisyen, Röntgen Teknisyeni Alımı Yapıyor
Haber albümü için resme tıklayın

Kırıkkale Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımında yapılan duyuru metninde '' 

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Hastanesinde çalıştırılmak ve giderleri özel bütçeden karşılanmak kaydıyla, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4'üncü maddesinin (B) fıkrası uyarınca istihdam edilmek üzere, 6.6.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ilgili maddeleri uyarınca, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, aşağıda belirtilen Sözleşmeli Personel Pozisyonlarına sözleşmeli sağlık personeli alınacaktır '' ifadeleri kullanıldı.

Başvuru Şartları

1-657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen Genel Şartları taşımak.2- Nöbet usulü veya gece çalışmasına engel olabilecek sağlık problemi bulunmamak.

3- Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

4- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

5- Lisans mezunları için; 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P3 puanına sahip olmak.

Ön Lisans mezunları için; 2020 KPSS (B) Grubu KPSS P93 puanına sahip olmak.

Ortaöğretim Mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSS P94 puanına sahip olmak.

6- Başvurulacak unvan için "Aranan Nitelikler" başlığı altında belirtilen şartları sağlamak.

7- Sıralamaya esas olan, KPSS puanlarının eşit olması halinde; adaylardan mezuniyet notu yüksek olan, mezuniyet notunun eşit olması halinde ise mezuniyet tarihi eski olan, mezuniyet tarihinin de aynı olması halinde, yaşı büyük olandan başlanarak sıralama yapılacaktır.Başvuru Tarihleri Ve Başvuru Şekli

İlanın başvuru süresi, Resmi Gazete'de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün olup ( 26 Temmuz- 9 Ağustos 2021 ), başvurular www.pdbilan.kku.edu.tr adresinden elektronik ortamda yapılacaktır. Şahsen ve posta ile başvuru kabul edilmeyecektir.

İSTENİLEN BELGELER

1- Başvuru dilekçesi (Dilekçe örneği başvuru platformunda mevcuttur.)

2- KPSS Sınav Sonuç Belgesi (Doğrulama kodu bulunması zorunludur.)

3- Öğrenim Belgesi (e-Devlet üzerinden alınan belgeler geçerli kabul edilecektir.)

4- Nüfus Cüzdanı/T.C. Kimlik Kartı

5- Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi

6- Fotoğraf

7- "Aranan Nitelikler" başlığı altında istenilen Sertifika/Belgelerin üzerinde tarihinin olması veya ilave bir yazı ile belgelendirilmesi zorunlu olup, ilanın başvuru süresi içerisinde alınan sertifika/belgeler geçerli kabul edilmeyecektir.

8- İstenilen belgelerin, elektronik başvuru platformunda her belge için belirlenmiş alana yüklenmesi ve çoklu belge yüklemeyi gerektiren alanlara, PDF dosyalarının birleştirmesi suretiyle yüklenmesi gerekmektedir.

Başvuru Kılavuzu.PDF

26 Tem 2021 - 14:12 - Sözleşmeli Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler