Uzman Öğretmenler Tarafından Hazırlanan Online Test Platformu Yayına Geçti

Çevrimiçi test içeriği sağlama konusunda iddialı kadrosu ve özgün içeriği ile Testleribul online test platformu değerli öğrencilerin hizmetine girdi.

Eğitim kaynak içeriklerinin hazırlanmasında yer alan kadronun alanında deneyimli öğretmenlerden oluşması son derece önemlidir. Öğrencileri gereksiz bilgi yükünden, hiçbir zaman karşılaşmayacakları soru çeşitlerinden ya da testlerde soru konu dağılımlarının doğru yansıtılmadığı içerikte hazırlanan kaynaklar çocuklara faydadan çok zarar veriri. Bu sebeple eğitim kaynakları içeriği ve eğitimci kadrosu dikkate alınarak özenle seçilmelidir.

Velinin ve öğrencinin bu seçimi eğitimde alacakları başarı ve kat edecekleri yol açısından belirleyicidir. Zaman yönetimi ve doğru bilgiye kanalize olma ancak bu doğru seçim sayesinde ulaşılabilir. Özellikle test sorularını hazırlayan eğitimciler, soru isabet oranını hesaplar ve konu soru dağılımlarını ona göre ayarlarlar. Merkezi sınava hazırlanan öğrenciler için en önemli kıstaslar bu şekildedir.

Ayrıca okul sınavlarına hazırlık için ve konu tekrarı yapmak için ayrı olarak hazırlanan test içerikleri de mevcuttur. Öğrenciler ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan test içeriklerini çözerek daha başarılı olabilirler.

İhtiyacını Belirle Testini Seç

Türkçe test her kademe öğrenci için ana ders olmasından mütevellit sıklıkla çözülen testler arasındadır. 1. Sınıftan itibaren kademelerine ve ders konularına eşleşen Türkçe sorularını düzenli çözen öğrenciler anadillerine hâkim olarak eğitim hayatlarını sürdürecekleri gibi sınavlarda da başarı elde edeceklerdir. Test çöz ve bilgilerini pekiştir sloganı tam olarak bununla örtüşmekte.

7. Sınıf Türkçe test soruları ebetteki 1. Sınıf öğrencisine göre daha geniş kapsamlı ve farklı sayıda olacaktır. Çevrimiçi test içeriği saylayan eğitimci kadrosunun her sınıf düzeyinde özenle hazırlanmış sorulardan oluşan testler ile öğrencileri çalışmaya motive etmeleri gerekir. Gereksiz zor sorular ya da fazlaca kolay sorularla öğrencilerin gerçeği yansıtmayan bir ölçme değerlendirmeden uzak tutmaları soracakları isabetleri sorularla mümkün olacaktır.

Kadromuzla Desteğimiz Başarınızın Anahtarı Olacak

Çevrimiçi test içeriği sağlama konusunda iddialı kadrosu ve özgün içeriği ile Testleribul online test platformu değerli öğrencilerin hizmetine girdi. Türkçe test, matematik test, fen test, din kültürü ve ahlak bilgisi test, fen bilimleri test, sosyal bilgiler test ve İngilizce test içeriklerine konu bazlı erişim sistemimizde mümkündür. Ayrıca 1. Sınıftan 7. Sınıf Türkçe test ve 8. Sınıf testlerine her kademede müfredata uyumlu güncel ve özgün içerikte sorular eğitimci kadromuz tarafından özenle hazırlanmaktadır.

Sayfamızda yer alan testler konu pekiştirme ve sınavlara hazırlık olarak farklı kategorilerde yer almaktadır. Konu başlıkları altında sınıflara ayrıştırılarak tasnif edilmiş ve listelemiş testlere öğrencilerin erişimi oldukça basit bir sayfa düzeni üzerinden gerçekleştirilebilir. Öğrenciler teste başladıklarında tamamlamaları gereken süre ve soru zorluk derecesine hakim bir şekilde, cevaplarını onaylatarak testlerini tamamlarlar.

Eğitimciler çevrimiçi test çözerken öğrencilerin uygun bir zaman diliminde ve sesiz bir ortamda olmalarının başarıları üzerinde doğrudan etkili olduğunu belirtirler. Testleribul ailesi olarak öğrencilerin emeklerini boşa çıkartmayacak ve onlara zaman kaybı yaşatmayacak içerikteki sorular ve soru çeşitliliği ile eğitime çevrimiçi ücretsiz desteğimizle tü

05 Şub 2021 - 07:56 - Eğitimgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?