Manisa SYDV Büro Personeli Alımı Yapıyor

Manisa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayımlanan ilanda kurum bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 Büro personeli alımı yapılacağı açıklandı.

Haber albümü için resme tıklayın

ÖSYM tarafından 2019 ve 2020 yılarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak ve ilan tarihinde Manisa İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gibi şartların alındığı alıma başvurular 31 Ocak 2021 tarihinde sona erecekken, başvuru şekli ve başvuru sonrası ilk 20'de yer alacak adaylardan istenilen belgeler ise şu şekilde;

- Online Başvuru Adresi: https:// vakifilan.ailevecalisma.gov.tr
- Başvuru başlangıç tarihi: 21.01.2021
- Başvuru bitiş tarihi: 31.01.2021
- Evrak teslim başlangıç tarihi ve saati: 01.02.2020, Saat: 10:00
- Evrak teslim bitiş tarihi ve saati: 05.02.2021 saat 16:00
- Mülakat tarih ve saati : 11.02.2021 saat 10:30
- Mülakat Yeri : Şehzadeler Kaymakamlığı Toplantı Salonu


- Mülakat sonucu Manisa Valiliği'nin www.manisa.gov.tr. adresinde duyurular bölümünde yayınlanacaktır.
İlk 20'de yer alan adayların teslim edeceği evraklar:


- Diploma veya mezuniyet belgesi
- Nüfus Cüzdanı Sureti
- Ehliyet Sureti
- KPSS Sınav Sonuç Belgesi
- Sabıka Kaydı (Mülakatı kazanan adaya ayrıca Güvenlik Soruşturması yapılacaktır.)
- 2 adet vesikalık fotoğraf
- Erkek adaylar için terhis belgesi veya askerden muaf olduğunu gösterir belge
- Herhangi bir sağlık problemi bulunmadığına dair heyet raporu
(Mülakata girecek 5 adaydan beyan olarak alınacak olup, ayrıca mülakatı kazanan adaydan
pandemi sonrası sağlık kurullarınca rapor verilmeye başlandığında fiziki evrak olarak
istenecektir.)
- İlan tarihinden önce Manisa il sınırları içerisinde ikamet ettiğini gösterir ikametgâh belgesi
- Personel İş talep formu (Vakıf tarafından evrak tesliminde verilecektir)
- Bilgisayar yeterlilik durumlarını gösteren belgelerin asılları veya fotokopileri


Başvuru Şartları

1 - Bilgisayar programlarını (Windows, Word, Excel, Powerpoint, vb programlar) kullanıyor olmak ve yeterlilik durumunu gösteren belgeye sahip olmak. 2 - 4 yıllık Yükseköğrenim Kurumlarının İşletme, Maliye, İktisat, Muhasebe, Sosyoloji, Psikoloji ve Sosyal Hizmetler bölümlerinin herhangi birinden mezun olarak, lisans diplomasına sahip olmak.

3 - En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, seyahat engeli olmamak ve aktif araç kullanmak,

4 - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

5 - Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, - Başvuru tarihinin son günü itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

- Türk Ceza Kanunu'nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı işlenen suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

- Medeni Haklarını Kullanma Ehliyetine sahip olmak, - Kamu haklarından mahrum olmamak

- ÖSYM tarafından 2019 ve 2020 yılarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

- Görevini devamlı yapmasına engel olacak akıl sağlığı, vücut sağlığı ve özrü bulunmamak.

- Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak.

-- İlan tarihinden önce Manisa il sınırlarında ikamet etmek ve işe kabul edildiği takdirde sözleşme tarihinden önce Manisa İl merkezinde (Yunusemre, Şehzadeler İlçeleri) ikamet koşulunu sağlamak.

- Tercihen muhasebe bilgisine sahip olmak,

- Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün ilgili yazısında yer alan alımı yapılacak unvana ait (SYDV-04) görevini ifa edebilecek özelliklere sahip olmak,

- Başvuran adaylar arasından geçerli KPSS P3 puanına göre en yüksek puanlı 5 kişi mülakata çağrılacak olup, mülakat için evrak teslim edecek 5 asil ile yine puan sıralamasına göre 15 yedek aday İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına evrak teslim edecektir.

- Mütevelli Heyeti alım yapıp yapmama hususunda serbesttir.

- İlan ile ilgili detaylı bilgiye www.manisa.gov.tr adresinden duyurular bölümünden ulaşılabilir

-Başvuran adaylar arasından geçerli KPSS P3 puanına göre ilan şartlarını sağlayan en yüksek puanlı 5 kişi mülakata çağrılacak olup, mülakat için evrak teslim edecek 5 asil ile yine puan sıralamasına göre 15 yedek aday İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına evrak teslim edecektir

24 Oca 2021 - 23:23 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?