Çankırı Yaylakent Belediyesi Tahsildar Memuru Alımı Yapıyor !

Çankırı Yaylakent belediyesi tarafından yayımlanan ilanda KPSS 60 puan şartı ile belediyede görevlendirilmek üzere tahsildar alımı yapılıyor.

 • Çankırı Yaylakent belediyesi tarafından yayımlanan ilanda KPSS 60 puan şartı ile belediyede görevlendirilmek üzere tahsildar alımı yapılıyor.

  Yaylakent Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere;"Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği" hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır. '' açıklaması yapıldı.


  Genel Başvuru Şartları ise şu şekilde;


  a) Türk vatandaşı olmak,
 • b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 • c) Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
 • ç) Erkek adaylar için askerlik durumu itibarıyla; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
 • d) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
 • e) İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak

Alım İlanı ile ilgili tüm detaylar için tıklayınız.pdf

Başvuru Tarihleri Ve Şekli


Adaylar başvuru esnasında istenilen belgeler ile 26.01.2021 - 28.01.2021 tarihleri arasında
saat 10:00 -16:00’a kadar Belediyemize müracaatlarını yapabileceklerdir.


Adaylar başvuru belgelerini:


• Elektronik ortamda, Belediyemiz www.yaylakent.bel.tr resmi internet adresine,
• Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Yaylakent Belediye Başkanlığı Hizmet Binası Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No: 92 Yaylakent-Orta/ÇANKIRI adresine göndererek başvuru yapabileceklerdir.(Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)
• Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular,Belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.
• Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate
alınmayacaktır.

Tillo, Hafif Belediyeleri Memur alımı için Buraya Tıklayınız.

21 Ara 2020 - 21:02 - Belediyegöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.

01

Kamu Yönetimi - PTT 'nin memur alımı yapmasını istiyoruz

KPSS puanı ile memur atamaları yapılmasını istiyoruz . . .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Ocak 21:03


Anket 1)2022 UEFA $ampiyonlar Ligi Finali Rusya'dan alınarak hangi ülkeye verilmiştir? ( Günün GÜNCEL bilgi sorusu )