İstanbul Beyoğlu Belediyesi Zabıta Memuru Alımı Yapıyor ! Başvuru Şatları Nelerdir ?

İstanbul Beyoğlu Belediyesi tarafından kamuoyu ile paylaşılan alım ilanında 60 zabıta memuru ve 20 Düz memur olmak üzere toplam 80 memur alımı yapılacağı duyuruldu.

İstanbul Beyoğlu Belediyesi tarafından kamuoyu ile paylaşılan alım ilanında 60 zabıta memuru ve 20 Düz memur olmak üzere toplam 80 memur alımı yapılacağı duyuruldu. KPSS taban puan şartının 70 olduğu ilana başvurular 28 Aralık 2020 tarihinde başlayacak olu 4 Ocak 2021 tarihinde sona erecektir.


Memur adayları tarafından memur alım ilanları sabırsızlıkla beklenirken Bir belediye daha bünyesine memur alımı yapacağını duyurdur.

İstanbul Beyoğlu Belediyesi tarafından yapılan duyuruda Belediye bünyesine 60 Zabıta memuru ve 20 Düz memur olmak üzere toplam 80 memur alımı yapılacağı açıklandı. Belediye tarafından yapılan açıklamada İkamet şartının aranmayacağı ve KPSS 70 puan şartının aranacağı belirtildi.

Beyoğlu Belediyesi 80 Memur AlımıYapılan açıklamada başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylar paylaşılırken aşağıdaki tabloda da başvuru yapılabilecek pozisyonlar açıklanmıştır.
Başvuru Şartları Nelerdir ?

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
-18 yaşını tamamlamış olmak
- Kamu haklarından mahrum bulunmamak
-1 yıl veya daha fazla süreli kasten ilenmiş bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak

- Askerlik ile ilişiği bulunmamak
-Görevini sürekli olarak yapmasına engel teşkil edebilecek fiziki veya ruhsal bir rahatsızlığı olmamak
-Kadrolara göre açıklanan istenen taban puanları 2020 KPSS'de almış olmak
-Daha önce çalışmış olduğu kurumlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerden dolayı işten çıkarılmamış olmak

Başvuru Tarihleri ve Başvuru Şekli

Belediye tarafından yapılan duyuruda başvurulan şahsen yapılması gerektiği ve başvuru için gerekli olan evraklar paylaşılırken, Başvuruların 28 Aralık 2020 ile 4 Ocak 2021 tarihleri arasında başlayacağı belirtildi.Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler • Başvuru Formu, Kurumumuzdan veya Belediyemizin          internetsayfasından(www.beyoglu.bel.tr)temin edilecektir.
 • Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,
  Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-Devlet’ten alınan kare kodlu öğrenim belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), 
 • Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir), 
 • KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM’nin web sitesinden alınan doğrulama barkodlu bilgisayar çıktısı,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,
 • Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,
 • Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir),
 • 3adetbiyometrikfotoğraf,(1 adedi forma yapıştırılacak)4)BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Adaylar, sözlü ve uygulamalı sınava katılabilmek için;

 • a) Yukarıda sayılan başvuru belgelerini, 28.12.2020 ile 04.01.2021tarihleri arasında saat 16.30'a kadar (mesai günlerinde saat 09.30-16.30 arasında) Şahkulu Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:121 adresindeki Beyoğlu Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.
 • b) Elektronik ortamda, [email protected]  internet adresine,
 • c) Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Beyoğlu Belediye Başkanlığı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü,Şahkulu Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No:121 Beyoğlu/İSTANBUL adresine gönderebileceklerdir.
 • d) Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
 • e) Zabıta memuru kadrolarına başvurular;
 • f) Başvurular şahsen yapılacak olup adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Beyoğlu Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvurularını yapacaklardır.
 • g) Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 • h) Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

17 Ara 2020 - 15:25 - Belediyegöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 1)2022 UEFA $ampiyonlar Ligi Finali Rusya'dan alınarak hangi ülkeye verilmiştir? ( Günün GÜNCEL bilgi sorusu )