En Romantik Aşk Hayatları ile Ünlü Burçlar

Astrolojide ateş elementi grubunda yer alan burçlar ilişkilerinde romantizmi doruklarında yaşar. Ateş burcu grubunda yer alan Aslan, Koç ve Yay burcun...

Astrolojide ateş elementi grubunda yer alan burçlar ilişkilerinde romantizmi doruklarında yaşar. Ateş burcu grubunda yer alan Aslan, Koç ve Yay burcunun yanı sıra aşk maceraları ile ünlü İkizler’i unutmak olmaz. Aşağıda her birinin aşk hayatlarına yakından bakalım.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Her zaman eğlenceli yapısı ile bilinen aslan burcu aşk hayatı da oldukça eğlencelidir. Monoton ve sıkıcı hayattan uzak durmak için uğraşan aslanlar, hayatları boyunca bu heyecanı ararlar. Sevgisini göstermekten çekinmeyen aslan burcu, romantiktir. Hem maddi hem de manevi açıdan sevdiğine karşı oldukça cömerttir. Sadık bir yapıya sahiptirler. Kalbini kazandığınız bir aslan, sizden asla vazgeçmez.

Dizginlenemeyen Bir Hükümdar

Sevdiği kişinin isteklerini yerine getirmek için tüm şartlarını zorlar. Onu mutlu etmek için elinden ne geliyorsa elinden geleni yapar.

 • Oldukça neşelidir
 • Romantizmden hoşlanır
 • Sadık sevgilidirler
 • Yaratıcı ruha sahiptirler
 • Gururludurlar
 • Sahiplenicidirler

Ateş elementinin sabit burcu olan aslan burcunun aşk hayatı için büyümeyen çocuk ve dizginlenemeyen bir hükümdar olarak tanımlama yapmak yanlış olmaz.

En Güzel Kelime Oyundur

Bir aslan için en güzel ve en önemli kelime oyundur. Hayatı da aşkı da bir tiyatro sahnesinde gibi yaşarlar. Burcun etkisi ile içlerinde olan vahşi ışık, ehlileştirilmeyi bekler. Yaratıcı ruhları, yaşamlarında ulaşabilecekleri noktayı belirler. Anlık hisleri ve hissettiklerinin anlamı aslanlar için önemlidir. Hata yapabileceklerini kabul etmek istemezler. Aslan burcu aşk hayatı kadını için güven her zaman en önemli olgudur.

Önemli Olan Güvendir

Çekici, akıllı, ateşli ve gururlu olmalarına rağmen onlarla birlikte olmak çok zordur. Bir aslan kadını ile beraber olan erkek için her şey yeni başlıyor demektir. Hayatı boyunca ona hakkettiğini gösterebilmek için çaba harcamak zorundadır. Kibirli olan aslan kadını sürekli takdir edilmek ister. Aslan burcu aşk hayatı erkeği sahiplenici yapıcı ile ön plana çıkarır. Sevdiğine tam anlamı ile sahip olmak ister. Arzu ettiği kadına ulaşmak için hiç kimse onu durduramaz. Tüm enerjisini bunun için kullanır.

Koç Burcu Aşk Hayatı

Duygusal olmayan koç burcunun aşk hayatı oldukça renklidir. Romantik de olmayan koç burcu aşk hayatı içinde romantizmi yaşatmak zorunda kalan her zaman karşı taraf olur.

 • Kıskanç insanlardır
 • Birden fazla sevgili edinebilir
 • Tutkuları derindir
 • Sevgiye önem verirler
 • Sürekli kusur ararlar

İlişkilerinde son derece kıskanç olan koç burcu aşk hayatı, sevdiğini başkasıyla paylaşmamak için geçer. Ancak kendine kur yapacak birden fazla flört edinebilir. Bir anda aşık olur bir anda vazgeçer.

Kendilerinde Kusur Ararlar

Uğrunda özgürlüğünü feda edeceği insan çok azdır. Tutkuları derin, hisleri ise içtendir. Sevgiye her zaman önem verirler. Çok beğenilen insanlar olmalarına rağmen, kendilerine olan güvenleri yok denecek kadar azdır. Her zaman kendilerinde kusur arar ve sürekli kusurlu olduklarını düşünürler. Bu yüzden koç burcu aşk hayatı, koçlar için bir zindandır.

Koç Kadını Daha İçtendir

Ateş elementinin öncü burcu olan koç, hareket ve cesaret burcudur. Lider bir ruha sahip olan koçlar, çoğu insanın cesaret edemeyeceği adımlar atar. Ve aynı cesaretle adımlarını tamamlarlar. Aşk hayatında gerek kadın gerek erkek, birbirine benzer. Ama koç kadını daha içten ve özel davranışlara sahiptir, asla dediğim dedik biri değildir. Partneri ile paylaşımlarda bulunmaktan hoşlanır. Aldığı kararların sorgulanmasını istemez ve sorgulanmaktan nefret eder, kesinlikle kimsenin yol göstermesine ihtiyaç duymaz.

Kusursuz Aşık Koç Erkeği

Koç erkeği ise otoriter bir karaktere sahiptir. Sürekli sürpriz yapmayı sever, sevdiğini mutlu etmek için cüretkar davranışlar sergilerler. Koç erkeği aşık olduğunda, kusursuz aşık olur. Birlikteliğine gereken değeri verir ve romantizmin dolu dolu yaşanmasını ister. Ama romantizmi kendisi değil, karşı taraftan bekler. İstediğini almakta ya da yapmakta asla sınırları yoktur.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Değişmeyen duygular, durumlar ve monoton bir hayat içinde çıkmaza giren yay burcu aşk hayatı içinde de sürekli yenilik arar. Monotonluk içinde kendini kötü hissedeceğini bildiği için ilişkisinde uzun süre kalmak istemez. Kişilik özelliklerini, birlikteliklerine de yansıtır. Coşkulu bir yapıya sahiptirler. Başarıya ulaşabilmek için ellerinde ne var ne yoksa kullanırlar. Kişisel gelişimlerine de önem verirler.

Maceracı Ruhu Aşk Hayatına Yansır

İyi niyetli ve rahat insanlar olan yaylar, işlerin zor hale gelmesinden nefret ederler. Yeni şeyler denemeyi, keşfetmeyi ve birçok konuya öncülük etmeyi severler.

 • İyimserdirler
 • Azimlidirler
 • Açık fikirlidirler
 • Kibirlidirler
 • Fırsatçıdırlar
 • Sadakatsizdirler
 • Maceracıdırlar

Maceracı yapıya sahip olmalarından dolayı yay burcu aşk hayatı içinde de bu tutkusunu da sürdürmek ister.

Yay Erkeği Meraklıdır

Sevdiği ile sürekli gezmek ve yeni yerler keşfetmek, küçük seyahatler onu heyecanlandırmaya yeter. Uzun süreli ilişkileri içinde dahi heyecan peşindedirler. Yay ile uzun süreli bir ilişki kurmak isteyenler, öncelikle onları heyecanlandırmayı becerebilmeli. Hayatta amacı olmayan ve hiçbir kural tanımayan insanlardan nefret ederler. Böyle tiplerin kendilerini zorladıklarını ve dibe çektiklerini düşündükleri için partnerinde bu tür huylara sahip olanlar ile ilişkilerini sürdüremezler. Yay burcu aşk hayatı içinde erkekler, her konuda gizem çözmeye meraklı yapıya sahiptirler.   Yay Kadını Keşfetmeyi Sever

Yetenek ve istekleri tamamıyla merakları üzerine kuruludur. Çapkın olarak nitelendirilebilirler. Ancak bu çapkınlıklarını özgür ruh olarak dışa yansıtırlar. Yay kadını ise daha hevesli bir yapıya sahiptir. Aklına gelen ne olursa olsun başarmak ister ve her işe motive olarak başlarlar. Motivasyon konusunda hiç problem yaşamazlar. Eğlenceli yapısı ile arkadaş ortamlarının aranılan kişileridir. Yay kadını da gezmeyi, keşfetmeyi, yeni insanlarla tanışmayı sever.

İkizler Burcu Aşk Hayatı

İkizler burcu, çapkın bir karaktere sahiptir. Bu nedenle ikizler burcu aşk hayatı hem kadın hem erkek için çapkınlıklarla geçer. Aşk hayatında maymun iştahlı olan ikizler, eğlencelidir. Onlarla asla sıkılmaz ve sosyal hayatta oldukça eğlenceli zaman geçirirsiniz.

 • Her konuda meraklıdırlar
 • Neşeli ve eğlencelidirler
 • Son derece çapkındırlar
 • İletişim enerjileri yoğundur
 • Uyum yetenekleri yüksektir
 • İstikrarlı değildirler
 • Dinlemeyi severler
 • İletişim kurma konusunda yetersizdirler
 • İyi bir öğretmen ya da gazeteci olabilirler
 • Entelektüel kişilerdir
 • Koç ve aslan ile uyumlu birliktelikler yaşarlar.

Değişken Yapıdadırlar

Hava elementinin değişken burcu olan ikizler, meraklı oldukları kadar iletişim enerjisi de yoğun insanlardır. Onlarda sürekli çalışan bir akıl vardır. Uyum yetenekleri de oldukça yüksektir. Sürekli bilgi toplamak ve topladığı bilgileri paylaşmak için uğraşırlar. Değişken yapılarından dolayı bir anda heyecanlandıkları bir şeye karşı olan ilgileri yine aynı hızda yok olabilir.

İkizler Kadını Cazibelidir

Bulundukları ortamı renklendirirler ve iletişim arzusunu yükseltirler. İkizler burcunun aşk hayatı kadın için kendi zeka seviyesine uygun partner aramakla geçer. Bu beklentisini karşılamak için sürekli sevgili değiştirebilir. Cazibeli, akıllı, hareketli ve espri yeteneği yüksek olan ikizler kadını özgürlüğünü kısıtlamak isteyen erkeklerden uzak durur.

İkizler Erkeği Fantastik Tiptir

İkizler burcu aşk hayatı içinde bir ikizler erkeği ile birlikte olmayı başaran kadın, kutlanması gereken bir kadındır. Çünkü ikizler erkeği tam bir fantastik tiptir. Hayatı boyunca gerçek aşkı arar. Bulana kadar da asla vazgeçmez. Kendisine aşık olduğundan emin olmadığı bir kadını kolaylıkla bırakır. Espri yeteneği gelişmiştir. Zeki olmalarının da etkisi ile kadınları kolayca etkilerler. Aradığı aşkı bulana kadar birçok kadınla birliktelik kurar ve sonunda aradığı aşkı bir şekilde bulur.    

17 Eyl 2020 - 11:32 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler