Batman Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Batman Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere 5 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak ilanın başvuru şartları belli oldu. 

Hangi Branşlarda Alım Yapılacak? 

Harita Mühendisi 1 Kişi, 

Bilgisayar Mühendisi 1 Kişi,

Programcı 1 Kişi,

Teknisyen 1 Kişi, 

Biyolog 1 Kişi 

Başvuru Şartları Nelerdir? 

1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.
2- Başvuru tarihiitibariyle18 yaşını tamamlamış olmak.
3- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
4- Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap,
rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileliiflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin iflasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
5- Erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmaması (askerliğini yapmış veya tecil ettirmiş olmak).
6- 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
7- Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket
etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak.
8- Belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak, aranan nitelikleri taşımak ve belgelendirmek.
9- Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2018 KPSS P3 puanı, Ön Lisans mezunları için 2018 KPSS P93, Orta Öğretim Mezunları için 2018 KPSS P94 puan türüne bakılarak değerlendirme yapılacaktır. Puanların eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan bunun da eşit olması halinde yaşı büyük olan adaya öncelik tanınacaktır. Ayrıca deneyim şartı istenilenlerin çalışma süreleri ve belgelerin asılları değerlendirilecektir.
10- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
11- Sadece bir unvan için başvurulacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapılması halinde tüm başvuruları geçersiz sayılacak ve değerlendirmeye alınmayacaktır.
12- Özel şartları ilan tarihinin ilk günü itibariyle sağlıyor olmak.
13-Belirtilen sürenin bitimine kadar müracaat eden ve şartları uyan adaylardan Programcı kadrosu için ilan edilen pozisyon sayısının beş katı, Kurumumuz Sözleşmeli Personel Sınav, Değerlendirme ve Yerleştirme Komisyonunca yazılı veya sözlü sınava tabi tutulacaktır. Beş katı hesabında, son sırada puan eşitliği olması halinde, bu durumda olan bütün
adaylar sınava davet edilecektir.

Başvuruda İstenilen Belgeler Nelerdir? 

1-Başvuru Formu (www.batman.edu.tr )adresinden temin edilebilir.)
2- Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi.
3- Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi.
4- Nitelikler bölümünde istenilenlerin çalışma süreleri ve belgelerin asılları.
5- SGK Hizmet Dökümü.
6- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.
7- 1 adet vesikalık fotoğraf.
8- Yabancı Dil Puanı.

Başvuru Şekli ve Zamanı 

İlanın Resmi Gazete'de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde www.batman.edı.tr adresi üzerinden temin edilecek başvuru pormu ve istenilen belgelerle şahsen ya da mail yoluyla personel@batman.edu.tr adresi üzerinden müraacat etmeleri istenmektedir. 

20 Tem 2020 - 13:20 - Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket En çok KADRO hangi bölüm mezunlarına verilmelidir ?