İzmir Bakırçay Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Yapıyor!

İzmir Bakırçay Üniversitesi Sürekli İşçi Alımı Yapıyor! İşte, Başvuru şartları...

İzmir Bakırçay Üniversitesi İŞKUR Aracığıyla sürekli işçi alımı yapıyor. En az ilkokul ve önlisans mezunu öğrenim düzeylerinde işçi alımı yapılacak. Başvurular İzmir İŞKUR Müdürlüğüne şahsen ya da www.iskur.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecektir. 

Başvuru Şartları Nelerdir? 

Genel Şartlar

- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

- 20 yaşını tamamlamış olmak.

- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

- Talepler İzmir ili Menemen ilçesi düzeyinde karşılanacak olup, ilan tarihi itibariyle İzmir’de (Menemen) ikamet edenlerin başvuruları kabul edilecektir.

- Adaylar vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmamak.

- Göreve başlayacak personelin görevini devamlı yapmasına engel bedenen, aklen ve ruhen sağlık sorununun olmadığını belgelendirmesi gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaklardır. (Atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)

- Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmamak.

- İşe göndermede öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olması aranır.

- Her aday, ilan edilen kadrolardan yalnızca bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

- Sözlü sınava girmeye hak kazandığı halde ilan edilen sınav tarihlerinde sınava katılmayan adaylar, sınav hakkını kaybetmiş sayılacaktır.

- Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

- Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümleri gereğine göre işlem tesis edilir.

Temizlik Personeli Alım Şartları

İlan tarihi itibari ile 20 ila 40 (dahil) yaşları arasında olmak. Üniversitenin tüm işyerlerinde iç veya dış mekânda çalışmaya sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmadığını belgelendirmek.

Güvenlik Görevlisi Alım Şartları 

5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. İlan tarihi itibari ile 20 ila 30 (dahil) yaşları arasında olmak. Erkek adaylar en az 170 cm boyunda olmak. Kadın adaylarda en az 165 cm boyunda olmak. Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 15 kilodan az ya da fazla olmamak. (Sağlık kuruluşlarından belgelendirilmelidir).

Başvuru Şekli 

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde İzmir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

07 Tem 2020 - 09:00 - Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler