Dokuz Eylül Üniversitesi 249 Temizlik Görevlisi Alacak! Başvuru Şartları Nelerdir?

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde çalıştırılmak üzere 249 Temizlik Görevlisi Alınacaktır. Kura yöntemiyle seçilecek olan adaylar sürekli işçi kadrosunda bulunacaktır. 

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde çalıştırılmak üzere 249 Temizlik Görevlisi Alınacaktır. Kura yöntemiyle seçilecek olan adaylar sürekli işçi kadrosunda bulunacaktır. 

Başvuru Şartları Nelerdir?

1- 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye' de Meslek ve Sanatlarını serbestçe yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde çalıştırılabilmelerine ilişkin Kanun Hükümleri Saklı Kalmak kaydıyla TÜRK vatandaşı olmak,
2- 18 yaşını doldurmuş olmak.
3- Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığını aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.
4- Anayasal Düzen ve bu düzenin işleyişine, Özel hayat ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu ve uyuşturucu madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma ve kovuşturma bulunmamak.
5- Askerlik ile ilişiği olmamak, ( yapmış olmak tecilli veya muaf olmak)
6- Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.
7- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malûllük aylığı almamış olmak.
8- Alınacak işçilerin deneme süresi 60 gün ( 2 ay ) olup, deneme süresi içinde başarısız olanların iş akdi bildirim süreleri beklenmeksizin tazminatsız feshedilecektir.
9- Başvuran adaylar işyerindeki çalışma koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
10- Göreve başlayacak personelin görevini devamlı yapmasına engel bedenen, aklen ve ruhen sağlık sorununun olmadığını belgelemeleri gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır, (atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)


ÖZEL ŞARTLAR
Temizlik Görevlisi:
1- En az ilköğretim en çok lise ve dengi okul mezunu olmak
2- 18-35 yaş arasında olmak
3- İç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak

Başvuru Tarihi ve Başvuru Şekli 

8 Haziran 2020 tarihinde başlayan başvurular 12 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular https://esube.iskur.gov.tr adresinden TC Kimlik Numarası ve Şifre ile giriş yapılarak yapılabilir. Ayrıca İŞKUR İl Şube Müdürlüklerinden ya da ALO 170 hattından da başvurular yapılabilir. 

08 Haz 2020 - 14:20 - Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket En çok KADRO hangi bölüm mezunlarına verilmelidir ?