Gaziantep Üniversitesi 80 Temizlik Personeli Alacak! Başvuru Şartları Nelerdir?

Hemen hemen her üniversite bünyesinde her ay çalıştırılmak üzere personel alımı yapılmaktadır. Personel alımı yapan üniversiteler arasına bir yenisi daha eklendi. Gaziantep Üniversitesi 80 Temizlik Personeli Alacak! Başvuru Şartları Nelerdir?

Hemen hemen her üniversite bünyesinde her ay çalıştırılmak üzere personel alımı yapılmaktadır. Personel alımı yapan üniversiteler arasına bir yenisi daha eklendi. Gaziantep Üniversitesi 80 Temizlik Personeli Alacak! Gaziantep Üniversitesi bünyesinde çalışacak olan personeller için Başvuru Şartları Nelerdir? Diye merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğü vasıtasıyla İŞKUR’un resmi internet sayfasından temizlik personeli alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR’un “Kamu iş ilanları” kategorisinde yayımlanan iş ilanına göre daimi olarak istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu toplam 80 adet personel alımı yapılacağı duyuruldu. İş başvuruları İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden en geç 1 Haziran 2020 tarihine kadar yapılması gerekiyor. Peki, Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir? 

Gaziantep Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir? 

 • 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
 • 18 yaşını tamamlamış olmak,
 • İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen branşlarda istenilen belgelere sahip olmak,
 • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
 • Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak,
 • Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkân ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak,
 • Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,
 • Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak,
 • Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı bulunmamak.
 • Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),
 • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, şartları aranır.
 • İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecek olup 2 (iki) ay deneme süresi uygulanacaktır.

Temizlik Görevlisi Olmak İçin Aranan Özel Şartlar

 • En az İlköğretim en fazla ortaöğretim (Lise ve Dengi Okul) mezunu ve 18-35 yaş arasında olmak.

Gaziantep Üniversitesi 80 Temizlik Personeli Başvuru Şekli ve Başvuru Tarihi

Başvuru şartlarını karşılayan adaylar 28.05.2020 tarihi ile 01.06.2020 tarihleri arasında İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden ya da e-devlet üzerinden gerçekleştirilecektir.

31 May 2020 - 20:10 - Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.

01

Cengiz - Neden 35 yaş sınırı konuluyor 40 yaş işsizmi kalsın lütfen biraz empati kurun

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 01 Haziran 07:42Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?