Berk Keklik Kimdir, Nerelidir, Doğum Tarihi Kaç?

Trend aramalarda yerini alan Berk Keklik kimdir, nerelidir, ve doğum tarihi kaçtır sorularının cevabı haberimiz de verilmiştir. Sosyal medya fenomeni olan Berk Keklik hakkında bilgi.

Trend aramalarda yerini alan Berk Keklik kimdir, nerelidir, ve doğum tarihi kaçtır sorularının cevabı haberimiz de verilmiştir. Sosyal medya fenomeni olan Berk Keklik hakkında bilgi.

Berk Keklik (9 Mayıs 2000, Sivas), ya da internette bilinen adıyla uberkuloz, komedyen Instagram ve Vine'da paylaştığı videolar ile tanındı. Annesi Afife Keklik sınıf öğretmeni, babası Aytaç Keklik ise eski Milli Güreşçidir

İlk öğretim hayatına Sivas'ta başlamıştır. Ortaokula başladığında, Devlet Tiyatroları kapsamında dönem oyunlarında yer aldı. Sivas Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi'nde Reklamcılık bölümünde eğitim hayatına devam etmektedir.

Devlet Tiyatroları'nda Selçuk Veysel Zurnazanlı, Murat Gökçer ve Halil Aydoğdu gibi Devlet Sanatçılarından birebir eğitim almıştır. Bu eğitimlerin ardından katıldığı tiyatro senaryosu yazım yarışmalarında dereceler yapmıştır. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi KısaKes Film Yarışması'nda "En İyi Senaryo" ödülünün sahibi olmuştur. Sosyal medya aracılığıyla ürettiği mizahi içeriklere bu süreçte başlamıştır. Aynı zamanda müzikle ilgisini de ürettiği içeriklerde kullanmıştır.

Doğukan Sarıtaş ile "Hevesim Yok" isimli müzik parçasını çıkarmıştır. Bu şarkının elde ettiği başarı sonrasında müzik alanında da kendisini kanıtlamıştır.Duraktan Durağa isimli yarışma programını başlattıktan sonra basında büyük yer edinmiştir.

Yıllardır devam eden Ali İhsan Varol'un sunduğu "Kelime Oyunu" programında bir bölümü sunmuştur

Dün 17:18 TSİ - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.