Aydın Koçarlı SYDV Personel Alımı(21 Eylül 2012)

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 24.

 

 
SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Son Başvuru : 24.09.2012İl

AYDIN

İlçe

KOÇARLI

Alınacak Sayı

1Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL...

 

 
SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Son Başvuru : 24.09.2012İl

AYDIN

İlçe

KOÇARLI

Alınacak Sayı

1Çalışma Şekli

BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİAçıklama

- Mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alan ve bu hususu resmi olarak belgeleyen adayların, bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olarak değerlendirilecektir. - SOSYOLOJİ-PSİKOLOJİ-SOSYAL HİZMETLER-PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK-HALKLA İLİŞKİLER-İLETİŞİM-İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ - B sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak - Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı - A) Genel şartlar: 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4) Askerlik durumu itibariyle Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da tecil ettirmiş olmak; 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, 7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları da taşımak, 8) Adayların 4 yıllık eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarından (SOSYOLOJİ-PSİKOLOJİ-SOSYAL HİZMETLER-PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK-HALKLA İLİŞKİLER-İLETİŞİM-İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ) mezun olmak, 2011 veya 2012 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. B) Özel Şartlar: 1) İyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint v.b.) kullanabiliyor olmak, 2) Aydın ili ve Koçarlı İlçesinde ikamet ediyor olmak, 3) Sınav için gerekli şartları taşımadıkları sonradan anlaşılanlar sınavı kazanmış ve göreve başlatılmış olsalar dahi sınavları iptal edilir ve görevlerine son verilir. Bu yüzden hiçbir hak talep edemezler. 4) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 5) B sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak.

21 Eyl 2012 - 16:51 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?