Uşak SYDV Personel Alımı (14 Eylül 2012)

UŞAK İLİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI     Uşak İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulu’nun 16.

 

UŞAK İLİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

 

 

Uşak İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulunun 16.02.2012 tarih ve 2012/12 sayılı kararı ile yürürlüğe...

 


UŞAK İLİ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI


 


 


Uşak İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına,Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fonu Kurulunun 16.02.2012 tarih ve 2012/12 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan SYDV Personelinin Norm Kadro Standartları,İş Tanımları Nitelikleri,Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar ve 4857 Sayılı İş Kanununa tabi şekilde 3 (üç) adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi istihdam edilecektir.


 


İşin Adı: Sözleşmeli Personel Alımı


İşin Süresi: Belirsiz Süreli


 


I-ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER


 


A) GENEL ŞARTLAR


 


1-T.C Vatandaşı olmak.


2-Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.


3-18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak.


4-Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da Askerlikle ilişkisi bulunmamak.


5-Kamu haklarından mahrum bulunmamak.


6-Türk Ceza Kanununun 53.maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarında mahkum olmamak.


7-Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.


8-Alınacak unvanda; 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak.


9-ÖSYM tarafından yapılan en son geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.


 


B) ÖZEL ŞARTLAR


 


1-4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji,Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık Rehberlik,Halkla İlişkiler,İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak.


2-Uşak İl sınırları içinde son altı aydır ikamet ediyor olmak. (İlçeler Dahil)


3-Bilgisayar sertifikası veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/seçmeli bilgisayar dersi alanların bu hususu resmi olarak belgelendirmesi.


4-Aile Hekimliğinden alınacak sağlık durumunu bildirir rapor.


 


II-BAŞVURU VE SINAVA İLİŞKİN BİLGİLER


 


1-Başvuruda bulunacak adayların 14 Eylül 2012-21 Eylül 2012 Cuma günü saat 17:30a kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.Başvuran adaylar özel şartlarda belirtilen evrakları başvuru tarihi başladığından itibaren 25.09.2012 Salı günü mesai saati bitimine kadar Vakıf Başkanlığımıza elden teslim edeceklerdir.Evrakını teslim etmeyen adayların başvurusu dikkate alınmayacaktır.


 


2-Başvurular yalnızca Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü http://app.aile.gov.tr/vakifilan/ sitesinden on line olarak yapılacaktır. Vakfımıza bizzat veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.


 


3--İlan sonucunda başvuran adaylar içerisinden, alınacak olan personel sayısının 3 (üç) katı aday mülakata çağrılacağından geçerli KPSS puanına göre en yüksek puandan başlayarak sıralanarak 9 kişi mülakata çağrılacaktır.


 


4-Başvuruları mülakat komisyonunca değerlendirildikten sonra kabul edilen adaylar, belirsiz süreli sözleşmeli personel statüsünde işe alınır.


 


5-Mülakata girecek adayların Vakıf Müdürlüğüne teslim etmeleri gereken belgeler:


a)Özgeçmiş.


b)Nüfus cüzdanı.


c)KPSS sonuç belgesi.


d)Diploma veya mezuniyet belgesi.


e)Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.


f)Adli sicil belgesi.


g)3 adet fotoğraf.


 


6-Başvurusu kabul edilen adaylar, başvuru süresi bittikten sonra mülakata çağırılacaktır. Mülakat komisyonu tarafından başarı sıralaması yapılarak Mütevelli Heyetin onayına sunulacak olup,Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünce sistem üzerinden işe alım koşullarının uygunluğunun kontrolü neticesinde işe başlatılır.Sonuçlar Mütevelli Heyet kararından sonra ilan edilir.


 


6-Adayların evrakları üzerinden yapılan kontrollerde istenilen pozisyon için şartları uygun olmayan ya da yanlış beyan verdiği tespit edilen adaylar tutanağa bağlanarak atamaları yapılmayacak ve sözleşmeleri imzalanmayacaktır.


 


7- Personel alımına ilişkin ilan,duyuru ve bilgilendirme işlemleri Uşak Valiliği web adresinde (www.usak.gov.tr) yayınlanacaktır.


 


8-MÜLAKAT YERİ: Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı.


Cumhuriyet Mahallesi 1.Emlak Sk No:3 UŞAK


MÜLAKAT TARİHİ : 27.09.2012 günü saat 10:00


 


9-Vakfımız mülakat sonucunda personel alıp almamakta serbesttir.


 


III-BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLAR


 


Mülakat sonunda atanmaya hak kazananların listesi Uşak Valiliğinin www.usak.gov.tr sitesinde ve İlimiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında bulunan ilan panosunda ilan edilecektir.Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.


 


İRTİBAT ADRES VE TELEFONLARI:


Uşak İli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü


Adres:Cumhuriyet Mahallesi .Emlak Sokak No:3 UŞAK


Telefon: 0 276 224 41 09


0 276 227 39 54


 


İLAN OLUNUR. 13.09.2012

14 Eyl 2012 - 22:00 - SYDVgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?