LYS Girecek Adaylar Dikkat! ÖSYM'den Önemli Uyarı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan sınav öncesi uyarıda LYS katılacak adaylara yeni bir bilgilendirme gerçekleştirilerek; tanıtım filmi kamuoyuna duyuruldu...

Milyonlarca öğrenci için, üniversiteye girişin altın anahtarı olan LYS için ÖSYM tarafından son uyarı gerçekleştirildi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) öğrenciler için bir de tanıtım filmi yayımladı. Bu filmde adaylar, sınav öncesinde bilinmesi gerekenlerden; sınav anına kadar bilmeleri ve uygulamaları gerekenleri öğrenebiliyorlar.

09.45 kuralına dikkat

Birçok öğrenci için problem haline dönüşebilen ve gerçekten adayların dikkat etmesi gereken noktalardan birisi olan 09.45 kuralı uygulanmaya devam edecek. Problem yaşamak istemeyen adayların en az yarım saat kadar önce sınav olacakları okulda bulunmaları faydalarına olacaktır.

ÖSYM uyarısı

" 10-11 ve 17-18 Haziran 2017 tarihlerinde uygulanacak olan 2017-LYS ile ilgili olarak adayları sınavın uygulanmasına yönelik bilgilendirme amacıyla 2017-LYS Aday Eğitim Filmi, hazırlanmış olup aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir. "

Tanıtım filmi için TIKLAYINIZ

kpsscafe.com.tr | KONYA

02 Haziran 2017 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.