İş Bankası Memur (Doğu-Güneydoğu Anadolu) Alım İlanı

Bankamızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde faaliyet göstermekte olan Şubelerinde Memur olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 18 Eylül 2011 Pazar günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

Bankamızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde faaliyet göstermekte olan Şubelerinde Memur olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 18 Eylül 2011 Pazar günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular 12 Eylül 2011 Pazartesi günü saat...

Bankamızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde faaliyet göstermekte olan Şubelerinde Memur olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 18 Eylül 2011 Pazar günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular 12 Eylül 2011 Pazartesi günü saat 09:00’a kadar kabul edilecektir.

Bankamızın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde faaliyet göstermekte olan Şubelerinde Memur olarak görevlendirilecek çalışma arkadaşlarımızı seçmek üzere, 18 Eylül 2011 Pazar günü Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

İşe alım süreci:

Başvuru Genel Yetenek Testi ve Mesleki Kişilik Envanteri Mülakat Belge hazırlama

aşamalarından oluşmaktadır. Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Memur pozisyonunda görevlendirilecektir.

Başvuru

Sınava başvurular 12 Eylül 2011 Pazartesi günü saat 09:00’a kadar sadece İnsan Kaynakları sayfamızın “Başvuru” bölümünde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir.

Başvuru için, İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle başvuru koşullarına uygunluklarını tespit etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan durumları uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Devam etmekte olan diğer Memur alım süreçlerimizde;

Yazılı sınav aşamasında başarılı olup, mülakat daveti bekleyen,Mülakat uygulamasına katılmış ve değerlendirme süreci devam eden,Mülakat sonucu olumlu açıklanmış olup görev teklifi bekleyen

adaylarımızın bu sınavımıza başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sınav

Sınav Yöntemi

İki bölümden oluşan sınavın ilk aşamasını Genel Yetenek Testi ve Mesleki Kişilik Envanteri, ikinci aşamasını ise Mülakat oluşturmaktadır. Genel Yetenek Testi ve Mesleki Kişilik Envanteri sonucunda uygun bulunan adaylar ileriki bir tarihte gerçekleştirilecek olan mülakata katılmaya hak kazanacaktır.

Sınav Yeri

Sınavın Genel Yetenek Testi ve Mesleki Kişilik Envanteri aşaması Diyarbakır ve Erzurum’da gerçekleştirilecektir.

Sınav Tarihi

Sınav 18 Eylül 2011 Pazar günü yapılacaktır.

Sınav Davetleri

Sınav ile ilgili tüm davet ve duyurular, 13 Eylül 2011 Salı gününden itibaren İş Başvuru Formunda yer alan Başvuru Durum Takip alanına yansıtılacak ve adayların sisteme kayıtlı e-posta adreslerine gönderilecektir. Bu nedenle İş Başvuru Formuna geçerli ve kullanımda olan bir e-posta adresinin kaydedilmesi ve 13 Eylül 2011 tarihinden itibaren Başvuru Durum Takip alanının ve e-posta adreslerinin sık sık kontrol edilmesi önem taşımaktadır.

Belge Hazırlama

Elektronik sınav ve mülakat aşamalarından oluşan alım süreci sonucunda uygun bulunan adaylara, Bankamız ihtiyaçları doğrultusunda görev teklifi yapılarak, işe alım aşamasının bir parçası olan belge hazırlama süreci başlatılacaktır. Hazırlanan belgeler üzerinden yapılacak değerlendirme sonucunda da uygun bulunan adayların işe alımı gerçekleşecektir.

Başvuru Koşulları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak 1 Ocak 1982 ve sonrasında doğmuş olmak Kamu haklarından yoksun bulunmamak Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak Erkek adaylar için eylemli askerlik görevini tamamlamış olmak ya da en erken 30 Haziran 2012 tarihine kadar tecilli ya da muaf olmak, (Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 30 Eylül 2011 tarihi itibariyle terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir) Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, (İşe giriş aşamasında tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.) Bankamızın daha önce düzenlediği Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında veya Çağrı Merkezi Sınavınınölçme ve değerlendirme merkezi uygulaması aşamasında başarısız sayılmamış olmak, Aşağıda belirtilen illerde ikamet ediyor olmak.

Adıyaman  Iğdır Ağrı  Kahramanmaraş Ardahan  Kars Batman  Kilis Bingöl  Mardin Bitlis  Muş Diyarbakır       Siirt Elazığ  Şanlıurfa Erzincan  Şırnak Erzurum  Tunceli Gaziantep  Van Hakkari

Üniversitelerin, 4 yıllık eğitim veren aşağıdaki bölümlerinden mezun olmak (İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir.)

BÖLÜMLER     AKTÜERYA   KAMU YÖNETİMİ AKTÜERYA BİLİMLERİ   KONTROL MÜHENDİSLİĞİ (*) AVRUPA BİRLİĞİ İLİŞKİLERİ   KÜRESEL VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER BANKACILIK   MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (*) BANKACILIK VE FİNANS   MAKİNE VE İMALAT MÜHENDİSLİĞİ (*) BANKACILIK VE FİNANSMAN   MALİYE BANKACILIK VE SİGORTACILIK   MATEMATİK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ   MATEMATİK MÜHENDİSLİĞİ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ (*)   MATEMATİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ BİLGİSAYAR BİLİMLERİ VE MÜHENDİSLİĞİ (*)   MATEMATİK-BİLGİSAYAR BİLGİSAYAR DONANIMI VE TEKNOLOJİSİ (*)   MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ (*) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (*)   MUHASEBE BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ VE AĞLARI (*)   MUHASEBE BİLGİ SİSTEMLERİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ   MUHASEBE SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ BİLGİSAYAR UYGULAMALI EKONOMİ   MUHASEBE VE DENETİM BİLGİSAYAR VE ENFORMASYON SİSTEMLERİ   MUHASEBE VE FİNANS YÖNETİMİ BİLGİSAYAR-ENFORMATİK   MUHASEBE VE FİNANSAL YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ (*)   MUHASEBE VE FİNANSMAN  BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ   MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ PROGRAMLARI (*)  ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ   PAZARLAMA EKONOMETRİ   PAZARLAMA / SATIŞ YÖNETİMİ EKONOMİ   REKLAMCILIK VE HALKLA İLİŞKİLER EKONOMİ VE FİNANS   SERMAYE PİYASASI EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ   SERMAYE PİYASASI DENETİM DERECELENDİRME EKONOMİ-YÖNETİM BİLİMLERİ PROGRAMLARI   SİGORTACILIK ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ(*)   SİGORTACILIK VE RİSK YÖNETİMİ  ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (*)   SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ (*)  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (*)   SİYASET BİLİMİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ (*)   SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ   SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER ENDÜSTRİ SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ   TELEKOMÜNİKASYON MÜHENDİSLİĞİ (*)  ENFORMASYON TEKNOLOJİLERİ   TOPLUMSAL VE SİYASAL BİLİMLER  ENFORMATİK   ULUSLAR ARASI FİNANS ENFORMATİK (ALMANCA)   ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER FİNANS MATEMATİĞİ   ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER VE AVRUPA BİRLİĞİ HALKLA İLİŞKİLER   ULUSLAR ARASI İŞLETME HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK   ULUSLARARASI İŞLETME YÖNETİMİ (ALMANCA) HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM   ULUSLARASI İŞLETMECİLİK HUKUK   ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET İKTİSAT   ULUSLARARASI TİCARET İLETİŞİM   ULUSLARARASI TİCARET VE FİNANSMAN İLETİŞİM BİLİMLERİ   ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ   ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (*)    ULUSLARARASI TİCARET VE LOJİSTİK YÖNETİMİ İSTATİSTİK   ULUSLARARASI, İKTİSAT, İŞLETME PROGRAMLARI İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR BİLİMLERİ   UYGULAMALI MATEMATİK İŞ İDARESİ   UYGULAMALI MATEMATİK VE BİLGİSAYAR İŞLETME   YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ (*) İŞLETME BİLGİ YÖNETİMİ   YÖNETİM BİLİMLERİ İŞLETME ENFORMATİĞİ   YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ   YÖNETİM VE ORGANİZASYON İŞLETME-EKONOMİ    

(*) Söz konusu bölümlerden mezun kişilerin başvuruları; işletme, iktisat, ekonomi, maliye, bankacılık ve dengi dallarda yüksek lisans yapmış olmaları şartı ile kabul edilecektir.

07 Eyl 2011 - 21:03 - Bankacılık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket KYK Borçları Silinsin Mi?