Beydağ Belediyesi Sözleşmeli Personel Alacak

Beydağ Belediyesine sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere tekniker alınacak. Başvurular 21 Eylül tarihinde sona erecek.

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI
5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi, cinsiyeti, öğrenim durumu belirtilen tam zamanlı sözleşmeli 1 personel alımı yapılacaktır.

Sıra No

Sözleşmeli Çalışacağı Unvan

Sınıfı

İstihdam Edilecek Personel Sayısı

Eğitim Durumu

Cinsiyeti

1

Tekniker

T.H.S

1 Adet

Meslek Yüksek Okulu Harita Kadastro Bölümü Mezunu (2 Yıllık)

E


Giriş Sınavı: Sözlü / mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır..

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulamak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacaktır.
Sözlü sınav sonucu adaylara tebligat yapılacaktır.
SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI
1-657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.
2-Üniversitenin "Unvan ile ilgili" bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
3-Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
4-Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
5-Netcad Sertifikasına sahip olmak.
6-İzmir İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
BAŞVURU ŞEKLİ:

Adayların 21.09.2015 tarihi saat 17:00' ye kadar Beydağ Belediye Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)
BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER:
1-Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
2-Nüfus cüzdan fotokopisi.
3-Yerleşim yeri belgesi.
4-Özgeçmişi anlatan CV.
5-Sağlık raporu.
6-2 Adet vesikalık fotoğraf.
İlyas DEĞİRMENCİ
Beydağ Belediye Başkan V.
NOT: Başvuru sırasında istenilen belgeleri hazırlayanlar Beydağ Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne bir dilekçe ve özgeçmişleri (CV) ile müracaat edebilirler.
Sözlü Mülakat
Sözlü mülakat Sınav Tarihi : 22.09.2015
Saat: 10:30

11 Eyl 2015 - 09:14 - Sözleşmeli Personelgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 1)2022 UEFA $ampiyonlar Ligi Finali Rusya'dan alınarak hangi ülkeye verilmiştir? ( Günün GÜNCEL bilgi sorusu )