Milli Savunma Bakanlığı Daimi 131 İşçi Alınacağını Duyurdu

Milli savunma bakanlığı Gölcük Tersanesi Komutanlığı 2015 Yılı Açıktan 131 işçi Alınacağını duyurdu.

G

ÖLCÜK TERSANESİ KOMUTANLIĞI 2015 YILI AÇIKTAN ALIMI (131 İŞÇİ)

ADAY ADAYLARINDA ARANACAK GENEL NİTELİKLER VE İŞLE İLGİLİ GENEL HUSUSLAR

1. Adaylarda Aranacak Genel Nitelikler :

a. 18 Yaşını tamamlamış ve kuruma müracaat tarihi itibariyle 19 yaşından gün almış Türk Vatandaşı olmak,

b. Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmuş olmamak,

c. Kamu kurum ve kuruluşlarının kendi disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak, ç. Gölcük Tersanesi K.lığının tabi olduğu esas/ usullere göre hakkında yaptırılıp değerlendirilecek güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması,

d. Sağlık durumunun müracaat ettiği meslek koluna uygun olduğuna dair Gölcük Tersanesi K.lığınca belirlenecek şekilde sağlık kurul raporu almış olmak,

e. İl genelindeki alım ilanlarına müracaat edenlerin, kuruma ve işyerine başvuru esnasında KOCAELİ ilinde ikamet halinde bulunmaları şartı aranacaktır.

Buna ilave olarak,

(1) Aday adaylarının bilgilerinin Kurum tarafından işyerimize bildirilmesini müteakip, iletişim adres ve telefonları değişenlerin söz konusu değişikliklerini işyerimize yazılı olarak bildirme sorumluluğu aday adaylarına/ adaylara ait olacaktır. Aksi halde tüm işlemler Kurum tarafından bildirilen adres ve telefonlar üzerinden yürütülecektir.

(2) Adayların tümünün (hem il ve hem ülke geneli alımların her ikisinde de) sınavları kazanmalarını müteakip işe kesin yerleşmeleri halinde Kocaeli ili Gölcük veya Başiskele ilçelerinde ikamet etme şartı aranacaktır.

2. Diğer Hususlar :

a. Yukarıdaki maddelerde ve diğer EK’lerde belirtilen hususların varlığının Gölcük Tersanesi K.lığı işyerince incelenmesi neticesinde, şartlara eksiksiz uyan, sınava kabul edilen ve sınavı kazanan adaylardan başarı sırasına göre ve meslek kollarının kontenjan sayısı kadar aday işe başlatılacaktır.

b. Alım işlemlerinin herhangi bir aşamasında veya işe yerleştirilmesinden sonra deneme süreci tamamlanmadan alım şartlarını sağlamadığı sonradan tespit edilenler sınavları kazansa ve işe başlatılsa dahi tüm haklarını kaybedeceklerdir.

c. Kaptan ve gemi adamı meslek kolundaki işçi aday adayları fiilen işe başlatıldıktan sonra gemi adamı cüzdanı ve sağlık raporlarının geçerlilik süresinin dolmasına 6 (altı) ay kala gemi adamı cüzdanı belgesi ve sağlık raporunun geçerliliğini uzatmak için gereken masrafları kendi karşılayacaktır.

ç. Alımı yapılacak işçilerden; Lise Mezunu ve Dengi Okul Mezunu Adaylar : 9 ’uncu ücret derecesinden işe başlatılacaktır.

NOT: Alım ilanı hakkında detaylı bilgi almak için

Tıklayınız.

19 Ağu 2015 - 10:12 - Kamugöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.

01

seçkin - kpss bilgisi eşleştirilemeti yazıyo ya nasıl şey bu

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 19 Ağustos 10:12


Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler