Yüzüncü Yıl Üniversitesi Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Başladı

Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nin yayımladığı ilan duyurusu kapsamında kuruma 17 adet memur alımı yapılacak. Gerekli tüm açıklamalar yapıldı. Başvurular başladı. Son başvuru tarihi ise 27 şubat! peki şartlar neler? haberimizde...

Yüzüncü Yıl Üniversitesi, bünyesine 17 memur alımında bulunacak. Kamuoyuna gerekli tüm açıklamaları yaptı.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından 13 şubat 2017 tarihinde resmi web sayfasında yayımlanan ilan duyurusu kapsamında kuruma memur alımı yapılacak. 

GEREKLİ ŞARTLAR; 

Kuruma 16 adet Hemşire alınacak ve adaylarda Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü Lisans Mezunu Olmak şartı aranacak. 1 adet Eczacı  alınacak ve başvuru yapacak olan adaylarda Eczacılık Fakültesi Lisans Mezunu Olmak şartı aranacak.

HANGİ POZİSYONLARA ALIM YAPILACAK?
Yüzüncü Yıl Üniversitesi HEMŞİRE ve ECZACI pozisyonuna personel alımları yapılacak. Toplamda 17 adet memur alınacak.

BAŞVURU SÜRECİ
Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alım ilanına başvurular başladı. Başvurular 27 Şubat 2017 tarihinde sona erecek. Adaylar tek bir pozisyona başvuru yapabilecek.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi 17 adet memur alımı hakkında daha fazla bilgi almak ve ilan metnini görmek için lütfen ilan linkini inceleyiniz.

İLAN LİNKİ;

T.C. YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ'NDEN
SÖZLEŞMELİ PERSONEL (657 SAYILI KANUNUNUN 4/B) ALIM İLANI
Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar' da yer alan ek 2'inci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.
BİRİMİ: DURSUN ODABAŞ TIP MERKEZİ
UNVANI    ADEDİ    BÜTÇE TÜRÜ    ARANAN NİTELİKLER
Hemşire    16    Merkezi Bütçe    Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu 
Bölümü Lisans Mezunu Olmak.
Eczacı    1    Merkezi Bütçe    Eczacılık Fakültesi Lisans Mezunu Olmak
l-GENEL ŞARTLAR: 657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak.
II-BAŞVURU ŞEKLİ:
Adaylar, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
III-İLK BAŞVURU TARİHLERİ:
İlk Başvuru: 13.02.2017
Son Başvuru: 27.02.2017
IV-BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:
1) Hemşire Pozisyonları için KPSS 2016 (B) sınavından alınan puanlamaya göre sıralama yapılacaktır. Puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Atanmaya hak kazanan adaylar www.yyu. edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
2) Atanmaya hak kazanan adaylar hakkında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesine eklenen bende göre güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacaktır. Söz konusu sonucun müspet gelmesi halinde atanmaları yapılacaktır.
3) Atanmaya hak kazanan adayların sonuçların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslime müteakip atama yapılır, atanan adaylar 15 gün içinde görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.
V-İSTENEN BELGELER:
1-Adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe.
2- 2016 KPSS (B) sonuç belgesi fotokopisi (Sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır)
3- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti.(Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecektir ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)
4- Askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge.
5- 2 adet vesikalık fotoğraf.
NOT:
1) Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir.
2) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.
3) Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.
4) Eczacı için " Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar" uyarınca I sayılı cetvelde yer alan pozisyon unvanları arasında bulunduğundan KPSS şartı aranmamakta olup mülakat yolu ile alınacaktır.
Adres: Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı A/AN Tel: 043286 54 22

Tüm personel alım ilanları için KPSS CAFE HABER SİTESİ'ni takip etmeye devam ediniz. Facebook memur grubumuza katılmak için --->tıklayınız
ios uygulama için ----> tıklayınız 
android uygulama için ---->>> tıklayınız
kpsscafe.com.tr|ANKARA

13 Şub 2017 - 22:39 - KPSS


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket En çok KADRO hangi bölüm mezunlarına verilmelidir ?