Türkiye Belediyeler Birliği Büro Memuru Genel Alımı(11 Ekim 2012)

Türkiye Belediyeler Birliği Büro Memuru Genel Alımı   Bu işgücü istemi, İŞKUR'un ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.

 

Türkiye Belediyeler Birliği Büro Memuru Genel Alımı

 

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.

 

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ

Son Başvuru Tarihi : 19 Ekim 2012

Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2012...

 

Türkiye Belediyeler Birliği Büro Memuru Genel Alımı

 

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.

 

TÜRKİYE BELEDİYELER BİRLİĞİ

Son Başvuru Tarihi : 19 Ekim 2012

Yayınlanma Tarihi : 10 Ekim 2012, Sayı : 1

Genel Şartlar ve Notlar

 

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; ARAPÇA BİLİYOR OLMAK:ARAPÇA DİLİNDE GEÇERLİLİK SÜRESİ DOLMAMIŞ EN AZ KPDS 70 VE ÜZERİ PUAN ALMIŞ OLMAK - Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. - Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - Taleplerde 2012 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2012 KPSSP3 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. - Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. - Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. - Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

 

Meslek

Deneyim (Yıl)

Öğrenme TürüBüro Memuru (Genel)

 

Okuldan


Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi

LisansEn Fazla Öğrenim Seviyesi

Lisans


Yabancı Dil Bilgileri

ARAPÇA - ÇOK İYİ

Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi

Sınav Adı

Sınav Puan Türü

En Az Puan Limiti

Sınav Giriş TarihiKamu Personel Sınavları

KPSS

KPSSP3

60

 


Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler
İşveren Türü

KamuToplam Açık İş Sayısı

1İş Sözleşmesi Tipi

Belirsiz Süreli (Daimi)Çalışma Şekli

Tam Süreli


11 Ekim 2012 - İş-Kur


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.