Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı(22 Aralık 2012)

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.

 

 

 

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan...

 

 

 

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezine 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli olarak istihdam edilmek ve tam zamanlı olarak çalıştırılmak üzere 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar"ın Ek Madde-2/b Fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanda 12 (on iki) sözleşmeli personel alınacaktır.

 

Unvan Adedi Aranan Nitelikler

 

HEMŞİRE 12 Lisans, önlisans ya da ortaöğretim kurumlarının Hemşirelik programından mezun olmak.

 

I. BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK ŞARTLAR:

 

1- Başvuracak adaylarda yukarıda-belirtilen nitelikler ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

 

2- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması.

 

3- Adayların bu sözleşmeli pozisyonları tercih edebilmeleri için, 07 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (2012-KPSS Lisans) veya 22-23 Eylül 2012 tarihlerinde yapılan Kamu Personel Seçme Sınavına (2012-KPSS Ortaöğretim/Oniisans) girmiş olmaları gerekir. Yerleştirme işlemlerinde; ortaöğretim mezunları için KPSSP94, önlisans mezunları için KPSSP93 ve lisans mezunları için KPSSP3 puanı kullanılacaktır.

 

4- Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli aylığı alanlar ile 65 yasını doldurmuş olanlar, göreve başlatılmayacaktır.

 

II. BAŞVURU: Adayların bu ilanın gazetede yayım tarihinden, itibaren 15 gün içerisinde

 

1- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

 

2- Diploma fotokopisi,

 

3- KPSS Sonuç Belgesi Fotokopisi

 

4-1 adet fotoğraf

 

5- Adayın son bir yıl içinde kamu kurum ve kuruluşlarının 4/B Sözleşmeli Personel pozisyonlarında çalışmadığını beyan ettiği 'TAAHHÜT BELGESİ" ile "Başvuru Formu" Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığından temin edilecek olup adayların şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

 

III. BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

 

Başvuru sonunda atanmaya hak kazananların listesi, başvuru süresinin bitiminin ardından 5 (beş) iş günü içinde www.ibu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Değerlendirme öncelikle Öğrenim Durumu ardından ilgili KPSS (B) grubu puan sırasına göre yapılacaktır, ilan edilen kadronun iki katı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuran olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır. Bu ilanda tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların sonuçların ilan edilmesinden itibaren 15 gün içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde istenilen belgeleri tamamlayarak teslim etmeyen adaylar, haklarını kaybederler.

22 Ara 2012 - 13:38 - Sözleşmeli Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?