Dünyanın En iyi Filmleri

Dünyanın En iyi Filmleri Listesini aşşağıdan takip edebilirsiniz dünyanın en seçkin örneklerini en iyi FULL FİLM İZLE şeklinde listeden seçerek izleyin. Dünyada en iyi ve en kaliteli izlemekten zevk alacak hatta yerinde duramayacağınız içeriklere ulaşınız. En iyi filmler listesi full izle.

+8
Haber albümü için resme tıklayın

Dünyanın En iyi Filmleri Listesini aşşağıdan takip edebilirsiniz dünyanın en seçkin örneklerini en iyi FULL FİLM İZLE şeklinde listeden seçerek izleyin.

Dünyada en iyi ve en kaliteli izlemekten zevk alacak hatta yerinde duramayacağınız içeriklere ulaşınız. En iyi filmler listesi full izle.

En iyi Filmler Listesi için LİNKİ TIKLAYIN

FULL FİLM İZLE

Jumanji 3 The Next Level - 2019

Konusu:Jumanji 3 yeni seviye çete geri döndü ama oyun değişti. Kendilerinden birini kurtarmak için Jumanji'ye döndüklerinde hiçbir şeyin beklendiği gibi olmadığını keşfederler. Oyuncular, dünyanın en tehlikeli oyunundan kaçmak için kurak çöllerden karlı dağlara kadar bilinmeyen ve keşfedilmemiş parçalara cesaret etmek zorunda kalacaklar.

ikizler Projesi -  Gemini Man 2019

Konusu:Henry Brogan, arkasında sayısız görevi başarıyla tamamlamış başarılı bir işe alınmış katildir. İşinde yüksek beceri kazandı. "İkizler" filminin kahramanı her zaman insanları yok etmek için birçok emir aldı. Henry işini kusursuz bir şekilde yerine getirdi ve yönetim böyle bir uzmanı çok takdir etti. Kariyeri boyunca, Henry emekli olarak para üzerinde rahatça yaşayacak kadar para biriktirdi. Ve sonra katilin yeni ve sakin bir hayata başlamaya karar verdiği gün geliyor. Artık genç değil, bu yüzden zanaatından ayrılmaya ve hak ettiği bir dinlenmenin tadını çıkarmaya karar veriyor. Fakat Henry'nin planlarının gerçekleşmesi için verilmedi. Aniden avlandığını keşfeder. Ve birinci sınıf bir katil için hedef haline geldi, kendi becerilerinden daha düşük değil. Rakipler şahsen buluşmayı başardığında, adam takipçisinin kendisinin bir kopyası olduğunu, sadece 20 yaşından küçük olduğunu görünce şaşırır. Brogan genç katille savaşmalı ve bu kadar çarpıcı bir benzerliğe sahip olduklarını öğrenmelidir. Çarpıcı bir keşif onu bekliyor, çünkü rakip onun ... klonu olacak! Ve şimdi kahramanın hedefine ulaşma ve tehlikeli bir işi geride bırakma şansı, gelişmiş bir kopyasını yenmektir.

Aslan Kral - The Lion King 2019

Konusu:Disney Studio, uzun yıllar boyunca muhteşem çalışmalarıyla genç hayranları memnun etti. Unutulmaz birçok hikaye milyonlarca kişi tarafından hatırlandı. Ancak zaman durmaz ve teknik yetenekler ileriye doğru büyük bir adım attı. En son teknolojiyi kullanarak, gerçek dünyada her şeyin göründüğü ekranda inanılmaz bir resim oluşturmak mümkün hale geldi. Disney Studio, hayranlarına yeni, şaşırtıcı ve en önemlisi gerçekçi bir dünya sağlayarak en ünlü karikatürlerini en son teknolojiyi kullanarak yeniden çekmeye karar verdi. Tanınmış hikayeyi yeni bir görünümle görmek için efsanevi “Aslan Kral izle” ın tüm hayranlarını ekranlara davet ediyoruz…

Joker 2019

Konusu:Film, seksenlerin başında Gotham'da gerçekleştirildi. Arthur Fleck, ağır hasta bir anne ile yaşayan bir komedyen. Bir kadın her zaman bir gülümsemeyle yaşamayı, hiçbir şeye dikkat etmemeyi öğretti. Bu nedenle, bu dünyaya gülücükler ve eğlence vereceğini düşünerek kendisi için böyle bir meslek seçti. Arthur her zaman iyiliği dünyaya getirmeye ve etrafındakilere sevinç vermeye çalıştı. Ancak, sadece insan zulmü ve ilgisizliği ile karşı karşıya kaldı. Bu onun etrafındaki dünya hakkındaki görüşlerini tekrar gözden geçirmesini sağlayan şeydir. Şu andan itibaren, bu acımasız dünyaya iyi bir gülümseme değil, herkesin Joker olarak tanıyacağı bir çirkin sırıtmaya karar vereceğini açıkça belirlemeye karar verdi ...

Web sitemizdeki "Joker" film izle ücretsiz olarak ve kayıt olmadan izleyin. Joker filmi ücretsiz izle.

Dil:Türkçe Dublaj Full HD izle

Kalite:1080p Sinema Çekimi

Başlık: joker

Orijinal başlık: joker

yıl: 2019

ülke: Amerika Birleşik Devletleri

sloganı: Mutlu bir yüz yap

Yönetmen: Todd Phillips

Tür: Drama , Suç , Gerilim , Duyurular

süresi: -

döngüsü: Loonies veya manyaklarla ilgili filmler

Oyuncular: Joaquin Phoenix , Zazie Beetz , Robert De Niro , Angelina Jolie Chan , Bryan Collen , Frances Conroy , Shay Uigem , Brian Tyree Henry , Douglas Hodge , Mary Kate Malat

5. John Wick 3 Parabellum 2019

Konusu:Suç dünyasında herkes John Wick'in adını biliyor. Her zaman bir şeyleri sonuna kadar getiren ve hiç ıskalamayan süper bir katil. Alanında en iyisidir ve kimse onunla karşılaştıramaz. Bu yüzden insanlar yolunu geçmekten korkuyorlar. Ancak, suç dünyasında çatışma olmadan yapmak zordur, çünkü burada herkes ona her şeyin izin verildiğine inanmaktadır. Bir zamanlar çok etkili bir kişi John Wick'e giden yolu geçmeye karar verdi ve bu onun için çok kötü bir şekilde sona erdi. Ancak savaşlarında katil toplumun ana kuralları ihlal edildi ve bu da katı tedbirler gerektirdi. Şimdi John bir ecunicado ilan edildi ve başı için 14 milyon dolarlık bir fiyat belirlendi. Dünyanın dört bir yanından katiller düzenli bir miktar kazanma fırsatını kaçırmayacak ...

Web sitemizdeki "John Wick 3" filmini ücretsiz ve kayıt olmadan HD kalitesinde izleyin.

6. Shazam 2019

Konu:Genç, boş zamanlarını her türlü eğlence ve çocukla, zararsız şakalarla geçirmeyi tercih ederek, tüm erkekler gibi yaşadı. Dikkatsiz varlığı, eski, başka bir dünyaya yaklaşmayı öngören güçlü, eski bir büyücüyle olan kaderi tanıştıktan sonra aniden ve tahmin edilemez bir şekilde sona erdi. Alışılmadık bir yaşlı adam çocuğa ilgi gösterdi, kendisinde kendi gücünü ve doğaüstü yeteneklerini paylaşmasına izin veren özel bir şey buldu. Küçük bir halef adayı ile kısa bir konuşma yaptıktan sonra nihayet doğru seçimi yaptı ve büyülü güçleri devretmeye ve ona eşsiz bir hediye vermeye karar verdi. Artık Billy, yaşının herhangi bir ortalama okul çocuğuna benzeyen, mistik, benzersiz yeteneklere sahip tamamen farklı bir insan haline geldi. Shazam 2019'un tam filmini çevrimiçi olarak iyi kalitede ücretsiz olarak kayıt olmadan izleyebilirsiniz.Diğerleri için sıradan bir varlığın görünümünü oluşturmaya devam eder. Tehlike durumunda, belli bir büyüyü yüksek sesle heceleyerek söylerken, kırılgan bir genç güçlü bir süper kahramana dönüşür. Küçük çocuk, mevcut duruma bağlı olarak yapabileceği eski Yunan tanrılarından yeteneklerini aldı. Akıllı öğretmen-büyücüsünden, yeni basılan kahraman kurtarıcı sadece sihirleri değil aynı zamanda birkaç sinsi, uzlaşmaz düşmanı da miras aldı. En güçlüsü ve en tehlikelisi, genç Shazam'a olan gücünden daha düşük olmayan Siyah Adam'dır. Müşterileri aynı zamanda yolda değerli bir rakip durumunda zamanında, güçlü yardım sağlayan eski ilahi yaratıklar. Rakipler sürekli olarak muhalefet ediyor ve rakibin rahatlamasını engelliyor.

7. Shaw And Hobbs 2019

Konusu:Shaw And Hobbs film izleLuke Hobbs, Amerikan seçkin bir özel ajanıdır, rahat spor kıyafetleri, büyük pikapları ve sağlıklı beslenmeyi sever. Deckard Shaw - Eski bir istihbarat subayı olan İngiliz dostum pahalı kıyafetleri, spor arabaları ve uzun bacaklı güzellikleri tercih ediyor.

8. Yenilmezler 4 Son Oyun 2019

Konusu:Yenilmezler 4 son oyun yenilmezlerin bu son serisinde tüm kahramanlarımız Tanosa karşı birleşip geçmişe gidip  güç taşlarından öncesinde onu ele geçirmeden önceki zamana gidip zamanda yolculuk yaparak geleceklerini yeniden yazdırmaya çalışırlar. Türkiyede şuanda br çok sinema seanslarında ilgi ile ücretsiz izleyebilirsiniz. Yenilmez serisinin 5 ci bölümüde şuanda hanüz yazım aşamasındadır.

9. Cptan Marvel (2019)

Konusu:Kaptan Marvel filminin açıklaması

Kaptan Marvel, büyük bir gişe topluluğunu ve dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerin iyi eleştirilerini toplayacak, çünkü Avengers 4 filmi bu filmle yakından ilişkili olacak: 3 Avengers'da Tanas, tüm ekibi sonsuzluk taşlarıyla harmanladı. Yönetmenler ve senaristler, Kaptan Marvel'e, ana karakter Carol Danvers'ın evrenin en güçlü kahramanı olarak ana karakterini daha net göstermek zorunda kalacaklar ve izleyiciler böyle bir karakterle arkadaş olacaklar. Kasetteki ana karakter bir kızdır; bu, izleyicilerin alışkın olmayacağı anlamına gelir, çünkü çoğu durumda ana karakter bir erkektir. Kaptan Marvel için seyirciyi hazırlamak için, ana ve karakter olan kıza odaklanan bu filmde, Ant ve Osa filmini yayınlamaya karar verdiler, böylece senaryo yazarları izleyiciyi hazırlamaya karar verdi. Tanas ve Kaptan Marvel’e gelince, Tanas’ın galaksinin en güçlü kahramanlarından biri olduğunu açıkça belirttiler, bu da Kaptan Marvel’in en güçlü kahraman olarak gösterileceği anlamına geliyor. En önemli yetenekleri enerji yansıması ve uçuşudur.

Filmin ve senaryonun ilginç karakterleri. Carol Danvers'a ek olarak, başka ilginç karakterler de var. Nick Fury, kalkanın müdürü. Eğer kaset olayları 1995 yılında meydana gelirse, Marvel evrenindeki birçok olay henüz gerçekleşmedi ve daha fazla zaman gösterebilir ve imajını belirgin bir şekilde ortaya koyabilir. Film, seyircilerden aşağıdaki gibi birçok soruyu cevaplayacaktır: Fury, Captain Marvel'i nasıl tanıyor? Tanas saldırdığında neden onu önceden aramadı? "Menekşe" ye karşı savaşa katılmadığı için mi?

Aksiyon, 1995 yılında gerçekleşti, kahramanı Carol Danvers, uçuş sırasında meydana gelen patlamadan sonra güç kazanıyor ve DNA'sı, yabancı savaşın kendisini götürdüğü ve o zaman geçmişinin hafızasını kaybettiği yabancı savaşın DNA'sıyla karışıyor. Patlamadan önce askeri bir pilottu. Güç kazandıktan sonra, yabancı güç "Yıldız Gücü" girer. Dünya galaktik çatışmanın merkezi haline geldiğinde, geçmişini öğrenmek ve gezegeni kaydırmalardan korumak için Dünya'ya uçacak.

10. Six Underground

Konusu:En zengin ve en etkili altı kişi, en tehlikeli suçlularla mücadele edecek seçkin bir ekip oluşturmak için kendi ölümlerini gerçekleştirmeye karar veriyor.

Tür: aksiyon filmi

Mezuniyet Yılı: 2019

Yönetmen: Michael bay

senaryo: Rhett Reese , Paul Wernick

Besteciler: Lorne Belf

operatörler: Boyan Bazelli

Yapımcı: Michael Bay , Ian Bryce , Matthew Cohan , David Allison , Dana Goldberg , ...>

Oyuncular: Ryan Reynolds , Melanie Laurent , Adria Archon , Ben Hardy , Dave Franco , Sebastian Rocher , Corey Hawkins , Helen Cardona , James Murray , Yuri Kolokolnikov

Dil:Türkçe Dublaj

Kalite:1080p Full HD

Orjinal:6 Yeraltı izle -Six Underground

24 Şub 2020 - 23:01 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.

01

samet altan - evet bencede en iyi filmler mutlaka izlemenizi tafsiye ederiz.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 24 Şubat 23:01Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?