Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) En Az Önlisans Mezunu Yüksek Maaşla 163 Kişi Alacak

KPSS 2017/1 merkezi atamasında Türkiye Elektrik İletim A.Ş (TEİAŞ) a 163 kadro tahis edildi.Bu kadronun 12 si tekniker,25 i memur,125 i mühendis ve 1 mimar olarak belirtildi.İlana başvuracak adayların nelere dikkat etmesi gerekir,son başvuru tarihi ne zaman,kimler başvuru yapabilir gibi detaylar haberimizin detayında.

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ) bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS 2017/1 merkezi ataması ile en az önlisans mezunu 163 sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı.

İlana başvuru tarihi:21.06.2017-03.07.2017 saat 23:59

Kadro Dağılımı:12 tekniker,25 memur ve 125 mühendis ve 1 mimar  olarak belirtildi.

TEİAŞ 12 Adet Tekniker Alımı İlanına Başvuracak Adayların Nelere Dikkat Etmesi Gerekmektedir?

Tercih kılavuzunu ve nitelik kodlarının yer aldığı tabloyu incelediğimizde şu nitelik kodlarına sahip olmaları gerekmektektedir;
‘’ 7225:Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması
    7257:Seyahate ve Arazide Çalışmaya Elverişli olmak.
    3290:Elektrik önlisans programından mezun olmak.
    3366:Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Makine önlisans programlarının birinden mezun olmak.
    3319: Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro önlisans programlarının birinden mezun olmak.
    3225: İnşaat, İnşaat Teknikerliği, İnşaat Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak.'' gibi nitelik kodlarına sahip olmaları gerekmektedir.

25 Adet Memur Alım İlanına Başvuracakların Tercih Kılavuzunda Nelere Dikkat Etmesi Gerekmektedir?

Tercih kılavuzunu ve nitelik kodlarının yer aldığı tabloyu incelediğimizde memur alım ilanına başvuracak kişilerin şu nitelik kodlarına sahip olmaları gerekmektektedir;

''4099: Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik lisans programından mezun olmak.
4273: İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı, İletişim Tasarımı (Multimedya), İletişim ve Tasarım, İletişim Tasarımı ve Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.
4291: Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık,Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programlarının birinden mezun olmak.
4421: Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat,Uluslararası Ticaret ve Finansman lisans programlarının birinden mezun olmak.
4427: Ekonometri lisans programından mezun olmak.
4429: Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi lisans programından mezun olmak.
4431: İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, Muhasebe-Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Pazarlama, Yönetim ve Organizasyon, Yönetim Bilişim Sistemleri lisans programlarının birinden mezun olmak
4453: Muhasebe, Muhasebe Bilgi Sistemleri,Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.
4459: Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye Muhasebe lisans programından mezun olmak.
4503: Kamu Yönetimi,Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi lisans programlarının birinden mezun olmak. 
4507: Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi,Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Toplumsal ve Siyasal Bilimler lisans programlarının birinden mezun olmak.
7109: Son 5 Yıl İçerisinde KPDS/YDS En Az B Seviyesinde İngilizce Bilmek.
7225: Güvenlik Tahkikatının Olumlu Sonuçlanması.

125 Adet Mühendis Alım İlanına Başvuracakların Tercih Kılavuzunda Nelere Dikkat Etmesi Gerekmektedir?

Tercih kılavuzunu ve nitelik kodlarının yer aldığı tabloyu incelediğimizde mühendis alım ilanına başvuracak kişilerin şu nitelik kodlarına sahip olmaları gerekmektektedir;
4611,4531,4639,4669,4677,4703,4689,7225,7109,7300,7257 nitelik kodlarına dikkat ederek tercih işlemlerine dikkat edeceklerdir.

Tercih İşlemleri Sırasında Adaylar Nelere Dikkat Etmelidir?

*Adaylar tercih kılavuzundaki nitelik kodlarına çok dikkat ederek tercih işlemini gerçekleştirmelidir.Eğer kadroya ait nitelik kodunu barındırmayan kişi yerleştirme işlemi yapılırsa puanı yanacak ve önümüzdeki dönemlerde atanması zora girecektir.

*Tercih kılavuzundaki ‘’ 7109: Son 5 Yıl İçerisinde KPDS/YDS En Az B Seviyesinde İngilizce Bilmek.’’ Nitelik kodu 165 adet mühendis alımındaki önemli önceliklerden birisidir.Bu nitelik koduna sahip mühendiş adayları normal mühendise göre yüksek maaş alacaklardır.

Peki TEİAŞ’ın Bünyesinde Çalışacak Olan 163 Sözleşmeli Personel Ne Kadar Maaş Alacaktır?
Memur olarak başlıyacak adaylar 3.102,43 TL,tekniker olarak başlayacak olanlar 3.333,43 TL,Mimarlar 4.158,94 TL,Mühendislerin maaşı ise 4.158,94 TL ile 4141.86 TL olarak belirtildi.

Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEİAŞ) ‘ın 163 kişilik sözleşmeli personel alımında yerleşim sonucu görev alacak  erkek personeller için bir duyuru yayınladı.Bu duyuru da bütün personellerin alacağı maaş ve erkek personellerin lojmanlardan hangi durumlarda yararlanacağı yazmaktadır.

Tercih işlemlerini bitiren adayların ilgili haberimizdeki bankalara 15 TL yatırarak tercih işlemlerini bitireceklerdir.

İlgili duyuru metnine ulaşmak için tıklayınız.

Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezunu 85 Zabıt Katibi,Şoför ve Hizmetli Alımı Başvuruları Başladı Haberine Gitmek İçin Tıklayınız.

KPSS 2017/7 İle Tarım Bakanlığı 2017/7 KPSS İle 2058 Memur Alımı Kılavuzu Yayımlandı

KPSS 2017/5 Sağlık Bakanlığı 12 bin 500 Personel Alımı En Düşük Puanlar

KPSS 2017/7 İle Tarım Bakanlığı 2017/7 KPSS İle 2058 Memur Alımı Kılavuzu Yayımlandı Haberine Gitmek İçin Tıklayınız

21.Dönem POMEM Özel Harekat Polisi Alım Şartları İmza Kampanyası Haberine Gitmek İçin Tıklayınız.

Gençlik ve Spor Bakanı Personel Alımı Açıklaması Haberi İçin Tıklayınız.

KPSS 2017/1 Memur Alımına Tercih Yapacak Adayların Nelere Dikakt Etmesi Gerekir!(Kimler Başvuru Yapamaz Haberi İçin Tıklayınız.

Kpss 2017/1 Kamuya 140 ARFF Memuru (İtfaiyeci) Alımına Başvuru Yapacakların Dikkatine Haberi İçin Tıklayınız

Devlet Mülakatsız En Az Lise Mezunu 6 Bin Personel (Memur, Hizmetli, Şoför, Zabıta, İtfaiye ) Alımı Yapacak Haberine Gitmek İçin Tıklayınız

KPSS 2017/1 En Az Lise Mezunu 355 Zabıta Memuru Alım İlanına Başvuracak Adaylar Dikkat Haberine Gitmek İçin Tıklayınız

KPSS 2017/1 Kamuya En Az Lise Mezunu 211  İtfaiye Eri Alım İlanına Başvuracak Adayların Dikkatine Haberine Gitmek İçin Tıklayınız

3001 Nitelik Koduyla Önlisans Mezunu Adayların Başvuracağı Tüm Bölümler Haberi İçin Tıklayınız.

2001 Nitelik Koduyla Ortaöğretim Mezunu Adayların Başvuracağı Tüm Bölümler Haberi İçin Tıklayınız.

4001 Nitelik Koduyla Lisans Mezunu Adayların Başvuracağı Bölümler Haberi İçin Tıklayınız.

Kpss İle Lise Mezunu Kadrolu Zabıta Memuru Alınacak Haberi İçin Tıklayınız.

Kamuya Lise Mezunu Kadrolu Hizmetli Alımı Yapılacak! Tercih Şartları Açıklandı Haberi İçin Tıklayınız.

Kamuya Kadrolu İtfaiye Eri Alımı Yapılacak ( Kpss Lise , Önlisans, Lisans) İşte Tercih Şartları Haberi İçin Tıklayınız.

Memur Adayları Dikkat! KPSS Tercihleri Hakkında Açıklama Geldi

DPB KPSS 2017/1 Tercih Robotu e-Devlet'de Yayımlandı

Sözleşmeli personel alımlarından,kamu personeli alımlarından,sağlık personeli alımlarından,belediye personel alım ilanlarından ve banka personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için android ve ios uygulamalarımızı ÜCRETSİZ indirebilir,facebook grubumuza vakit kaybetmeden katılabilirsiniz.

MEMUR grubumuza ücretsiz katılmak için TIKLAYINIZ

İos mobil uygulamamızı ücretsiz cep telefonunuza yüklemek için TIKLAYINIZ

Android mobil uygulamamızı ücretsiz yüklemek için TIKLAYINIZ

Kpsscafe.com.tr KONYA

 

28 Haz 2017 - 23:54 - KPSS


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?