Atatürk Orman Çiftliği Eski Hükümlü Aşçı ve Aşçı Yardımcısı Alacak!

Atatürk Orman Çiftliği'ne bağlı yemekhanede çalıştırılmak üzere eski hükümlü asçı ve aşçı yardımcısı alınacak. Sürekli işçi statüsünde 2 personel alımı yapılacak. İşte detaylar...

Atatürk Orman Çiftliği'ne bağlı yemekhanede çalıştırılmak üzere eski hükümlü asçı ve aşçı yardımcısı alınacak. Sürekli işçi statüsünde 2 personel alımı yapılacak. İşte detaylar...

Yayımlanan ilanın detayları şöyle;

Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü merkez yemekhanesinde çalıştırılmak üzere aşçı ve aşçı yardımcısı meslek dalında toplam 2 (iki) adet eski hükümlü aşçı işe alınacaktır.

Eski hükümlü iş taleplerimiz Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünce Açık İşler Bölümünde 11.02.2019 tarihinde ilkokul-orta öğretim düzeyinde ilan edilecektir.

İlan edilen eski hükümlü işgücü talepleri için İŞKUR’ ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, talep sayısından fazla olması halinde noter huzurunda yapılacak kura çekimi ile belirlenecek olup, mülakat sınavına tabii tutulacaktır.

Nihai listede gelen talebin 4 katı veya altında olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılmayacak olup, adaylar mülakat sınavına tabii tutulacaktır.

İlan edilen işgücü talebi ile ilgili evrak teslim tarihi/yeri, notrer huzurunda yapılacak kura çekilişi tarihi, mülakat sınav tarihi, mülakat sınav sonucu ve işgücü talebi ile ilgili tüm duyurular internet sitemizde ([email protected]) duyurular bölümünde yayımlanacaktır.

İŞKUR’ ca gönderilen nihai listede bulunan talebin 4 katından fazla olması durumunda mülakat sınavına katılacaklar 27.02.2019 tarih saat 10.00’ da Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Sosyal Tesisinde (Emniyet Mahallesi Yeni Çiftlik Caddesi No:6/1 Gazi- Yenimahalle/ANKARA adresinde) noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

Mülakat sınavı 04.03.2019 tarih saat 14.00’ de Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Merkez Yemekhanesinde (Emniyet Mahallesi Yeni Çiftlik Caddesi No:8/4 Gazi- Yenimahalle/ANKARA adresinde) yapılacaktır.

Adaylardan istenilen belgeler 04.03.2019 tarihinde saat 12.00’ ye kadar sınav komisyonunca incelenmesi için, Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Personel ve Destek Hizmetleri Müdürlüğüne (Emniyet Mahallesi Yeni Çiftlik Caddesi No:6/3 Gazi- Yenimahalle/ANKARA adresine) elden teslim edilecektir.

Mülakat sınavını asıl kazanan adaylar Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucunda işe başlayacaktır.

Müdürlüğümüzde görev alacak eski hükümlü işçiler 4857 sayılı İş Kanununa ve Toplu İş Sözleşmesine tabii olarak görev yapacaktır.

İşe başlatılan eski hükümlü işçilerin deneme süresi 2 aydır.

Eski hükümlü aşçı işgücü talebimize başvuracak adaylardan istenilen belgeler;

Öğrenim belgesi,

Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e- devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. Adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile mahkeme kararı istenecektir.) Erkek adaylar için Askerlik durum belgesi, (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir) Eski Hükümlü Belgesi, (Cumhuriyet Savcılığından)  Deneyim şartı istenilen talebimize başvuru yapan adaylar, en az 5 (Beş) yıl süre ile aşçılık meslek kolunda çalışmış olması, (SGK hizmet dökümü istenecektir.)

Not : Mülakat sınavında ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu gelen işe başlatılacak adaydan; Tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden alacakları sağlık raporunda “ağır işlerde çalışmasında sakınca yoktur” ibaresi bulunmak.

Eski hükümlü aşçı yardımcısı işgücü talebimize başvuracak adaylardan istenilen belgeler;

Öğrenim belgesi,

Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya e- devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. Adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile mahkeme kararı istenecektir.) Erkek adaylar için Askerlik durum belgesi, (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir) Eski Hükümlü Belgesi, (Cumhuriyet Savcılığından) Deneyim şartı istenmeyen talebimize başvuru yapan adaylardan. Aşçı Yardımcılığı Belgesi istenmektedir.

Not : Mülakat sınavında ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu gelen işe başlatılacak adaydan; Tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden alacakları sağlık raporunda “ağır işlerde çalışmasında sakınca yoktur” ibaresi bulunmak.

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

04 Şub 2019 - 08:29 - İş-Kurgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler