Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı İşçi Alacak

Altınova Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı İşçi Alınacağını Açıkladı.

 Bu işgücü istemi, İŞKUR'un YALOVA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

ALTINOVA BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI

Son Başvuru Tarihi : 26 Ekim 2015

Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2015

Genel Şartlar ve Notlar

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Talepde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup,lise Mezunları için KPSSP94 puanı en az 60 olan adayların başvuruları kabul edilecektir. -Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - İnternet üzerinden yapılan başvurularda adayların yanlış bildirimlerde bulunması halinde sorumluluk adayın kendisinde olup,Türkiye İş Kurumu'na herhangi bir sorumluluk yüklenemez. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. -İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Özel şartlar, Mesleki eğitim veren liselerin -betonarme demirciliği-kalıpçılığı -duvarcılık -sıvacılık - inşaat (üst yapı) yapı teknolojileri -yapı duvarcılığı -sıva badana ve boyacılık -yapı taşçılığı -inşaat -yapı -yapı işleri -yapıcılık - - inşaat teknolojileri: (Sadece aşağıda belirtilen alt dallar müracaat edebilir: Betonarme Demir, Kalıp ve Çatıcılık, Duvarcılık, Yapı Yüzey Kaplamacılığı, Yapı Dekorasyonculuğu, Yapı Yalıtımcısı) bölümü mezunu olmak.Ayrıca Sınava gireceği mesleğe ilişkin Mesleki eğitim belgesi(Ustalık,kalfalık belgelerinin suretleri,Asılları adaylarca ibraz edilmesi kaydıyla iş yerince tasdik edilerek işleme alınacaktır.)

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü Diğer İnşaat Teknisyenleri Okuldan

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi Lise ve Dengi Okul Betonarme Demirciliği-Kalıpçılığı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Duvarcılık Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Sıva Badana ve Boyacılık Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Yapı Taşçılığı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul İnşaat Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Yapı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Yapıcılık Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Yapı Teknolojileri Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul İnşaat Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : ALTINOVA BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI ALTINOVA / YALOVA
ALTINOVA
YALOVA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :YALOVA MERKEZ, ALTINOVA, ARMUTLU, ÇINARCIK, ÇİFTLİKKÖY, TERMAL

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı CUMHUR GÜREL Ünvanı İDA ASB.BÇVŞ. Telefon No 4628310-1266-1256 E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu Toplam Açık İş Sayısı 1 İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi) Çalışma Şekli Tam Süreli

Bu işgücü istemi, İŞKUR'un YALOVA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

ALTINOVA BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 26 Ekim 2015
Yayınlanma Tarihi : 15 Ekim 2015

Genel Şartlar ve Notlar

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Talepde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup,lise Mezunları için KPSSP94 puanı en az 60 olan adayların başvuruları kabul edilecektir. -Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. - İnternet üzerinden yapılan başvurularda adayların yanlış bildirimlerde bulunması halinde sorumluluk adayın kendisinde olup,Türkiye İş Kurumu'na herhangi bir sorumluluk yüklenemez. - Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. - Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. -İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. - Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Özel şartlar,Marangoz Mesleki eğitim veren liselerin ?Ağaç işleri, Mobilya İmalatı, Mobilya ve Dekorasyon,Ahşap Doğrama İmalatı,Ahşap İskele İmalatı,Mobilya Döşeme İmalatı, Ahşap Üst Yüzey İşlemleri, Ahşap Tekne ve Yat İnşaatı, Ahşap Doğrama, Ağaç Teknolojisi bölümü mezunu olmak. Ayrıca Sınava gireceği mesleğe ilişkin Mesleki eğitim belgesi(Ustalık,kalfalık belgelerinin suretleri.asıllarıadaylarca ibraz edilmesi kaydıyla iş yerince tasdik edilerek işleme alınacaktır.)

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü Diğer Marangozlar Ve Doğramacılar

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi Lise ve Dengi Okul Ağaç İşleri Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Mobilya İmalatı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Ahşap Doğrama İmalatcısı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Mobilya ve Dekorasyon Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Ahşap İskelet İmalatı Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Mobilya Döşeme İmalat Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Ahşap Üst Düzey İşleme Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Ahşap Doğrama Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Lise ve Dengi Okul Ahşap Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : ALTINOVA BAKIM ONARIM VE İSTİHKAM KOMUTANLIĞI ALTINOVA / YALOVA
ALTINOVA
YALOVA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :YALOVA MERKEZ, ALTINOVA, ARMUTLU, ÇINARCIK, ÇİFTLİKKÖY, TERMAL

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı Cumhur GÜREL Ünvanı İda.Asb.BÇVŞ. Telefon No 4628310 E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu Toplam Açık İş Sayısı 1 İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi) Çalışma Şekli Tam Süreli

16 Eki 2015 - 15:01 - İş-Kurgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?