Açıktan 224 Kamu Personel Alımı Başvuruları İçin Son Gün: 22 Mart 2018

Hacettepe Üniversitesi 8 kadroya kamu personeli alımı yapacağını geçtiğimiz hafta açıklamıştı. İlana başvuru için son saatlere girildi. Peki Hacettepe Üniversitesi personel alımına kimler başvurabilir? Kamu personeli alımına başvuru nasıl yapılır?

Hacettepe Üniversitesi tarafından geçtiğimiz hafta yayımlanan kamu personeli alım ilanına başvuru için son günlere girildi.

DPB aracılığıyla yayımlanan ilanda Hacettepe Üniversitesi 8 kadroda istihdam etmek üzere toplamda 224 kamu personeli alımı yapıyor. İlana göre alınacak 224 personelin kadro dağılımı ise şu şekilde; 168 hemşire, 2 psikolog, 2 sosyal alışmacı, 6 fizyoterapist, 7 diyetisyen, 2 eczacı, 1 biyolog, 36 sağlık teknikeri.

KİMLER BAŞVURABİLİR?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş olsa dahi herhangi bir suçtan dolayı ceza almamış olmak, Erkek adaylar için zorunlu askerlik hizmeti ile ilgisi bulunmamak, Alım yapılacak branşta belirlenen fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak, 01.01.1983 ve sonrası doğumlu olmak, Atanacağı görevi devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak, Başvuru yapacak adayların istifa tarihinden itibaren son 1 yıl içinde herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4-B) olarak çalışmamış olmak. Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi KPSS'ye girmiş ve geçerli bir puan almış olmak.

ALIM YAPILACAK KADROLAR VE MEZUNİYET ŞARTI

168 HEMŞİRE: Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu 4 yıllık lisans mezunu olmak

1 PSİKOLOG: Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunu olmak, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip olmak, Psikometrik değerlendirme konusunda sertifika sahibi olmak veya bu alanda yetkin olduğunu belge ile kanıtlamak (İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesinde görevlendirilmek üzere)

1 PSİKOLOG: Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunu olmak, Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans derecesine sahip olmak / (Nöroloji Anabilim Dalında görevlendirilmek üzere)

2 SOSYAL ÇALIŞMACI: Sağlık Bilimleri Fakültesi veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü 4 yıllık lisans mezunu olmak

4 FİZYOTERAPİST: Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 4 yıllık lisans mezunu olmak.

2 FİZYOTERAPİST: Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 4 yıllık lisans mezunu olmak, kardiyopulmoner rehabilitasyon alanında eğitimini ve/veya deneyimini kanıtlamak

6 DİYETİSYEN: Sağlık Bilimleri Fakültesinin Beslenme ve Diyetetik Bölümü ya da Beslenme ve Diyetetik Yüksekokullarının 4 yıllık lisans programından mezun olmak.

1 DİYETİSYEN: Sağlık Bilimleri Fakültesinin Beslenme ve Diyetetik Bölümü ya da Beslenme ve Diyetetik Yüksekokullarının 4 yıllık lisans programından mezun olmak, klinik alanda en az 3 yıl deneyim sahibi olmak, deneyimini belgelendirmek

2 ECZACI: Eczacılık Fakültesi mezunu olmak.

1 BİYOLOG: Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü 4 yıllık lisans mezunu olmak, IVF, Androloji alanında ve IVF analiz ve görüntüleme sistemleri konusunda deneyimini belge ile kanıtlamak

6 SAĞLIK TEKNİKERİ: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu olmak.

7 SAĞLIK TEKNİKERİ: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım 2 yıllık ön lisans mezunu olmak (Kardiyoloji Anabilim Dalı, Acil Tıp Anabilim Dalı, Onkoloji Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere)

2 SAĞLIK TEKNİKERİ: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ameliyathane veya Cerrahi Teknikerliği Programı 2 yıllık ön lisans mezunu olmak. (Ameliyathane ve Acil Tıp Anabilim Dalı’nda görevlendirilmek üzere)

3 SAĞLIK TEKNİKERİ: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Patoloji Laboratuvar Teknikleri Bölümü 2 yıllık ön lisans mezunu olmak

2 SAĞLIK TEKNİKERİ: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Elektronörofizyoloji Programı 2 yıllık ön lisans mezunu olmak

10 SAĞLIK TEKNİKERİ: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri 2 yıllık ön lisans mezunu olmak (Hastanelerin farklı bölümlerinde görevlendirilmek üzere)

3 SAĞLIK TEKNİKERİ: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri 2 yıllık ön lisans mezunu olmak (Çocuk Kardiyoloji Bilim Dalı ve Radyoloji Anabilim Dalında görevlendirilmek üzere)

1 SAĞLIK TEKNİKERİ: Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoterapi Programı 2 yıllık ön lisans mezunu olmak,

1 SAĞLIK TEKNİKERİ: Meslek Yüksekokulu Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı 2 yıllık ön lisans mezunu olmak

1 SAĞLIK TEKNİKERİ: Meslek Yüksekokulu Gıda Teknolojisi Programı 2 yıllık ön lisans mezunu olmak

BAŞVURU

Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 22 Mart 2018 Perşembe günü sona erecek. Adayların başvuurlarını aşağıdaki evraklarla birlikte şahsen yapması gerekmektedir.

Kimlik fotokopisi Diplomanın aslı veya onaylı fotokopisi KPSS sonuç belgesi Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve fotokopisi Varsa sertifika ve tecrübe belgeleri

POLİS, ASKER, MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN;

KPSSCAFE android uygulamamızı ücretsiz indirmek için ---->>> TIKLAYIN

KPSSCAFE iOS uygulamamızı ücretsiz indirmek için----> TIKLAYIN

DAHA FAZLA BİLGİ, DAHA FAZLA ARKADAŞ

Memur alımlarıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebileceğiniz, diğer memur adaylarıyla sohbet edip, bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz facebook grubumuza aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz

Facebook grubuna katılım  için 

TIKLAYIN

KPSSCAFE.COM.TR  | ANKARA

21 Mar 2018 - 08:52 - KPSSgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler