Demirtaş Sulama Birliği KPSS'den 60 Puan ile Personel Alıyor

Demirtaş Sulama Birliği'nce yayımlanan ilan duyurusunda kurum şartlarına uygun personel alımı yapacak. Başvuru yapacak olan adayların KPSS'den 60 puan almış yeterli olacak.

Demirtaş Sulama Birliği'nin kamuoyuna bildirdiği ilan duyurusu kapsamında kuruma daimi tam süreli personel alımı gerçekleşecek.

Demirtaş Sulama Birliği personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların KPSS sınavına girmiş olması ve en az 60 puan almış gerekiyor.

Kamuya personel alımlarını takip etmekte güçlük çekiyorsanız KPSS CAFE FACEBOOK MEMUR GRUBUMUZa ücretsiz üye olabilirsiniz. ÜCRETSİZ MEMUR HABERLERİNİ TAKİP ETMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

Demirtaş Sulama Birliği tarafından 5 Ocak 2017 tarihinde ziraat mühendisi alım ilanına çıkıldı. Kuruma 1 adet daimi personel alınacak. Adayların Ziraat Mühendisliği lisans mezunu olması şart.

Demirtaş Sulama Birliği'ne alınacak olan personel Bursa'da çalışacak. Alımlar İŞKUR işbirliği ile yapılacak. Bu nedenle başvurular İŞKUR il müdürlüklerine ve resmi web sayfasına yapılacak. Alımlarda adayların KPSS puanı göz önünde bulundurulacak.

Demirtaş Sulama Birliği personel alım ilanı başvuruları başlamış olup, 16 Ocak 2017 tariihnde sona erecek. Daha fazla bilgi için İŞKUR resmi web sayfasına erişim sağlayabilirsiniz.

Tüm personel alım ilanlarından haberdar olmak için KPSS CAFE mobil uygulamalarımızı cep telefonunuza saniyeler içinde yükleyebilirsiniz. ÜCRETSİZ ERİŞİM İÇİN LÜTFEN BURAYA TIKLAYINIZ
Kpsscafe.com.tr|ANKARA

05 Ocak 2017 - KPSS


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.