Flaş Gelişme! Ramazan Bayramı Tatili 9 Gün Olabilir!

Bir süredir Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olması yönündeki talepler gündeme geliyor. Son olarak Marmaris'teki turizmciler ve esnaf, Ramazan Bayramı tatilinin uzatılması için hükümete taleplerini iletti.

Flaş Gelişme! Ramazan Bayramı Tatili 9 Gün Olabilir!

Bir süredir Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olması yönündeki talepler gündeme geliyor. Son olarak Marmaris'teki turizmciler ve esnaf, Ramazan Bayramı tatilinin uzatılması için hükümete taleplerini iletti. Ayrıca turizmciler tatilden önce ön rezervasyon konusunda vatandaşları uyardı. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TÜRSAB) Marmaris Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Ali Kırlı, Ramazan Bayramı Tatilinin 9 gün olması için gerekli görüşmelerin yapıldığını söyledi.

Kırlı, "Eğer hükümet tatili bir hafta uzatırsa iç pazar ve turizm sektöründe olumlu dönüş olacaktır. Bir an önce hükümet tatilin uzatılması yönünde karar almasını istiyoruz. Önceki yıllarda olduğu gibi vatandaşlarımız sıkıntı yaşamamaları için ön rezervasyonların yaptırmaları gerek. Hükümetle, tatilin uzatılması için görüşmelerimiz devam etmektedir.

İktidarın Muğla temsilcileri ile bayram tatilinin uzatılması çağrımız paylaşarak Ankara'ya iletilmesi için girişimlerde bulunduk.” dedi. AK Parti Muğla Milletvekili Nihat Öztürk ve AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'de esnaf ve turizmcilerden gelen taleplerin parti genel merkezine ivedilikle iletileceğini bildirdi.

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA

11 Haziran 2017 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.