Amasya Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(8 Aralık 2012)

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN   Aşağıda Bölüm ve Anabilim Dalı itibariyle unvanı ve şartları belirtilen Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu'nda açık bulunan Yardımcı Doçent kadrosuna 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu.

 

 

 

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Aşağıda Bölüm ve Anabilim Dalı itibariyle unvanı ve şartları belirtilen Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu'nda açık bulunan Yardımcı Doçent kadrosuna 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu...

 

 

 

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

 

Aşağıda Bölüm ve Anabilim Dalı itibariyle unvanı ve şartları belirtilen Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu'nda açık bulunan Yardımcı Doçent kadrosuna 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile 657 sayılı Kanunun 48.maddesindeki aranan şartları taşıyan öğretim üyesi alınacaktır.

 

Yardımcı Doçent kadrosuna müraacat eden adayların 2547 Sayılı Kanun'un 5772 sayılı Kanun'la değiştirilen 23.maddesinde belirlenen asgari koşulları sağlanmış olmaları ve "Amasya Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Kriterlen'hakkındaki Üniversitemiz Senato kararı ile belirlenen koşulları yerine getirmeleri ve belirtilen niteliklere sahip olmaları gerekmektedir.

 

Başvurularda 2547 sayılı Kanunun 23. maddesinin (b) fıkrası 2.bendine göre Üniversitemizce ayrıca dil sınavı yapılacaktır. Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adaylar;

 

Dilekçe ve Ekleri

 

1- Başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçe

 

2- Fotoğraf (2 adet)

 

3- Özgeçmiş

 

4- Lisans,Yüksek Lisans ve Doktora Belgesi (Noter Onaylı)

 

5- Yayın Listesi

 

6- Yabancı Dil belgesi (varsa)

 

7- Kurum dışından başvuranlardan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmış ya da halen çalışmakta olanlar için onaylı hizmet belgesi

 

8- Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (Kurum dışından başvuranlardan)

 

9- Nüfus cüzdanı fotokopisi

 

Başvuru Dosyası (4 nüsha)

 

1- Özgeçmiş

 

2- Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Belgesi (Noter Onaylı)

 

3- Yayın Listesi

 

NOT:

 

1- Başvurular, ilanın trajı en yüksek ulusal gazetelerden birinde yayımlandığı tarihinden itibaren 15 gün içeresinde Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğüne 4 takım dosya ile birlikte teslim edilecektir.

 

2- Eksik belge ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

 

3- Başvurulan birimlerce yapılacak ön (şekli) incelemeye göre anılan Kanun, Yönetmelik ve ilkelerde öngörülen koşulları yerine getirmeyenlerin ve belirtilen niteliklere sahip olmayanların işleme konulmayıp. başvuru belgeleri istekleri halinde dilekçe karşılığında kendilerine verilecektir.

 

4- Yardımcı Doçent kadrosuna. Profesör ve Doçentler müracaat edemezler.

 

5- ilanımıza http:/www.amasya.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

BİRİMİ BÖLÜMÜ UNVANI ANABİLİMDALI DERECE ADET AÇIKLAMALAR

 

Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Yrd.Doç. 4 Sağlık Eğitim Fakültesi lisans,Sağlık Yönetimi alanında yüksek lisans ve Yetişkin Eğitimi programında doktora derecesine sahip olmak.

08 Ara 2012 - 14:39 - Akademikgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler