Kocaeli Üniversitesine Sözleşmeli Personel Alımı(14 Eylül 2012)

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALİM İLANI Üniversitemiz birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 B maddesine göre.

 

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALİM İLANI

Üniversitemiz birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 B maddesine göre. 06 06 1978 tarihli ve 7 15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile...

 


KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALİM İLANI


Üniversitemiz birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4 B maddesine göre. 06 06 1978 tarihli ve 7 15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe giren Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslar a. göre Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesinde görevlendirilmek ve Giderleri Döner Sermaye gelirinden karşılanmak üzere KPSS (B) gurubu puan sırasına konulmak kaydıyla personel istihdamı yapılacaktır.


POZİSYON UNVANI SAYI


Diyetisyen 1


Ebe 6


Laborant 1


Diğer Sağlık Personeli (Hemşire) 3


Diğer Sağlık Personeli (Röntgen Teknisyeni) 2


Toplam 13


ARANILAN GENEL KOŞULLAR


1 Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.


2 Taksirli suçlar hariç olmak üzere, atfa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adlı sicilden çıkarılmış olsa bile. bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak


3. Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak.


4. Erkek adayların, muvazzaf askerlik cağına gelmemiş veya askerlik cağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak


5 ÖSYM tarafından 7-8 Temmuz 2012 KPSS (Lisans) ve ÖSYM tarafından 28 Kasım 2010 tarihinde yapılan (Ön Lisans) Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş olmak (Başvuru şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak yapılan başvurulan Lisans mezunları için KPSSP3 On lisans mezunları ıcın KPSSP93 puan sırasına konulmak kaydıyla değerlendirilerek personel istihdamı yapılacaktır.)


6 Alım yapılacak branşlarda belirlenen öğrenim düzeyinden mezun olmak


7 Herhangi bir kamu ve kuruluşlarında 4 B'lı olarak çalışıyor olmamak.


8 Daha önceden kurumumuzda çalışırken kurumumuzca iş akdi fesh edilenlerle, kendi isteği ile görevinden istifa edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.


9 657 sayılı Kanunun 53 Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevine devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özurlu bulunmamak.


ÖĞRENİMLE İLGİLİ KOŞULLAR


1- Diyetisyen Beslenme ve Diyetetik Bolumu Lisans programından mezun olmak.


2- Ebe Ebelik Lisans Programından mezun olmak


3- Laborant Tıbbı Laboratuar On Lisans programından mezun olmak (Hastanemiz Patoloji Laboratuarında çalıştırılacaktır.)


4- Diğer Sağlık Personeli kadrosu için; Hemşirelik Lisans veya Sağlık Memurluğu Lisans Programından mezun olmak.


2-Diğer Sağlık Personeli kadrosu için; Röntgen Teknisyeni. Radyoloji Bolumu Ön Lisans Programından mezun olmak. (Bay eleman alınacaktır)


Başvuru için gerekli belgeler


1- Lisans mezunları için 2012 KPSS sonuç belgesi, on lisans mezunları için 2010 KPSS sonuç belgesi fotokopisi


2- Nüfus cüzdan fotokopisi


3-1 adet resim


BAŞVURU YERİ VE ZAMANI


Adayların, ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 inci gunun mesai bitimine kadar Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Umuttepe Merkez Yerleşkesı 41380 Umuttepe-IZMIT KOCAELİ Personel Bürosuna Başvurmaları gerekmektedir Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir Üniversitemize bu ilanın yayımından önce yapılmış bulunan müracaatlar geçersiz olup söz konusu iş talepleri hakkında her hangi bir işlem yapılmayacaktır.

14 Eyl 2012 - 20:34 - Akademikgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022 KPSS Lisans Sınavı İptal Edilmeli mi?