Çankırı Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Çankırı Belediyesine sözleşmeli personel alınacak. Başvurular 15-16 Aralık tarihlerinde şahsen kuruma yapılacaktır

T.C. ÇANKIRI BELEDİYE BAŞKANLIĞI
TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI
5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı,unvanı,adedi ve öğrenim durumu belirtilen 3 adet tam zamanlı teknik personel alımı yapılacaktır.

Sıra

No

Unvan

Adedi

Sınıfı

Eğitim Durumu

1

Peyzaj Mimarı

1

T.H.S.

Peyzaj Mimarlığı Lisans Bölümünden mezun olmak

2

Programcı

1

T.H.S.

4 yıllık üniversitelerin İşletme,İktisat ve Kamu Yönetimi Bölümlerinin birinden mezun olmak ve Milli Eğitim Bakamlığı onaylı en az iki programlama dilini bildiğini belgelemek.

3

Metal İşleri Teknisyeni

1

T.H.S.

Endüstri Meslek Lisesi Metal İşleri bölümü mezunu olmak

SINAV GİRİŞ TARİHİ:
Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır.
Sözlü sınav tarihi 23.12.2014 günü saat 10.00'da Belediyemiz Meclis Salonunda yapılacaktır.
Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür,kavrayış,ifade ve temsil kabiliyeti,davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup,olmadığı göz önünde bulundurulacaktır.Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.
Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir.Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.
Sözlü sınav sonucunu kazananlar Belediyemizin internet sitesinde yayınlanacaktır.
SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI:
1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.
2-Peyzaj Mimarlığı için Üniversitenin Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun olmak, Programcı için 4 yıllık Üniversitenin İşletme,İktisat ve Kamu Yönetimi Bölümlerinin birinden mezun olmak ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı en az iki programlama dilini bildiğini belgelemek,Metal İşleri Teknisyeni için Endüstri Meslek Lisesi Metal İşleri Bölümünden mezun olmak.
3-Başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
4-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
5-Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla,zimmet,ihtilas,irtikap,rüşvet,hırsızlık,dolandırıcılık,sahtecilik,inancı kötüye kullanma,yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve satımlara fesat karıştırma,devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
BAŞVURU ŞEKLİ:
Adayların 15.12.2014-16.12.2014 tarihleri arasında 17.00'ye kadar Çankırı Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.Diğer başvurular kabul edilmeyecektir.
BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER:
1-Başvuru dilekçesi
2-Öğrenim durum belgesi fotokopisi
3-Nüfuz Cüzdanı fotokopisi
4-Fotoğraf (2 adet)
5-Özgeçmiş CV.
6-İkamet Belgesi (Çankırı İl sınırları içerisinde ikamet etme şartı)
7-Sağlık Raporu
(İSTENİLEN BELGELER ŞEFFAF DOSYADA SIRALI BİR ŞEKİLDE TESLİM EDİLECEKTİR)
İrfan DİNÇ
Belediye Başkanı

12 Ara 2014 - 13:48 - Sözleşmeli Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?