Bingöl Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(8 Aralık 2012)

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğünden:   - Üniversitemize bağlı Fakültelerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyeliğine.

 

 

 

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

- Üniversitemize bağlı Fakültelerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyeliğine...

 

 

 

Bingöl Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

- Üniversitemize bağlı Fakültelerde istihdam edilmek üzere, 2547 Sayılı Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ile Bingöl Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama İlkeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

 

- Müracaat edecek adayların devlet hizmetine girmede aranılan genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

 

MÜRACAATTA İSTENİLEN BELGELER VE BAŞVURU YERİ:

 

DOÇENT KADROLARI İÇİN:

 

1. Doçent kadrosuna başvuracak adayların; dilekçeleri ekinde özgeçmişini, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, noterden tasdikli doçentlik belgesini, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, iki adet fotoğraf, yayın listesini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ile Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Yurtdışından alınan diplomaların Üniversitelerarası Kuruldan denkliğinin onaylanmış olması)

 

2. Doçent kadroları daimi statüdedir.

 

YARDIMCI DOÇENT KADROLARI İÇİN:

 

1. Adaylar, 2547 Sayılı Kanun'un 23. maddesinde belirtilen şartlara haiz olmalı.

 

2. Dilekçede aday yabancı dilini belirtmeli.

 

3. Özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri (lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgesi), 2 adet fotoğraf ve bilimsel çalışma ile yayınlarını kapsayan 4 (Dört) adet dosyayı ekleyerek İlgili Fakülte/Yüksekokula müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

4. Tüm adaylar için, 2547 sayılı Kanun un 23. maddesinin (b) fıkrasının 2. bendi gereğince ayrıca Üniversitemizde yabancı dil sınavı yapılacaktır. Adayların sınava girmeleri zorunludur.

 

5. Yardımcı Doçent adaylarının yabancı dil sınavlarının yapılacağı yer ve tarih, daha sonra adaylara üniversitemizin web sitesinde duyurulacaktır.

 

SON BAŞVURU TARİHİ:

 

1. İlanımız Resmi Gazetede yayımlandığı tarihi itibariyle başvuru tarihi 15 gündür. Posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

 

2. Her bir aday ancak bir kadroya müracaat edebilecektir.

 

3. Adaylar hazırladıkları her dosyaya 1 adet içinde yayın ve özgeçmiş listesi bulunan CD koymaları gerekmektedir.

 

4. Adayların 657 Sayılı yasanın 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması gerekmektedir.

 

BİNGÖL ÜNİVERSİTESİ

 

AKADEMİK PERSONEL ALIM İLANI

 

FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Unvan

Adet

Derece

AçıklamaGen Mühendisliği Anabilim Dalı

Yardımcı Doçent

1

3

Katalaz /Fenol Oksidaz enzimi ile fenol oksidasyon ürünlerinin analizi üzerine çalışmış olmakZİRAAT FAKÜLTESİ

 

 

 

 Entomoloji Anabilim Dalı

Doçent

1

1

Pamuk alanlarında Thrips tabaci Lind . üzerinde çalışmaları olmakTEKNİK BİLİMLER MYO.

Yardımcı Doçent

1

1

Tarla Bitkileri Anabilim Dalında Doktora yapmış, DNA Markörleri ve Genetik Haritalama konusunda çalışmış olmak.


08 Ara 2012 - 14:39 - Akademikgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler