KTÜ Sağlık Teknikeri ve Hemşire Alacak! ( Başvurular Sürüyor )

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin Farabi Hastanesi Başhekimliği'ne sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Başvurular devam ediyor.

KTÜ Sağlık Teknikeri ve Hemşire Alacak Başvurular Sürüyor! 

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nin Farabi Hastanesi Başhekimliği'nde görevlendirmek üzere sözleşmeli Sağlık Teknikeri (Radyoloji Teknikeri, Acil Tıp Teknikeri) ve hemşire alımı yapacağını daha önceki haberlerimizde siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmıştık. İlgili alımlara başvuru işlemleri devam ediyor. Başvuruda bulunacak adayların 2016 KPSS Ortaöğretim Önlisans (B) grubu sınavına gi,rmiş olmaları ve her bir pozisyon için belirtilen özel şartları yerine getirmeleri gerekiyor.

Başvurular "http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru" adresinde bulunan başvuru formu ve talep edilen belgelerle birlikte Karadeniz Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı'na şahsen yapılacak. Posta ile yapılan başvuruların dikkate alınmayacağı daha önce KTÜ tarafından duyuruldu.

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Sağlık Bakanlığı'nın sözleşmeli personel alımı için tercih süreci de bugün başlıyor. Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri'nin taşra teşkilatına 3.890 sözleşmeli personel alacak. Tercihler ais.osym.gov.tr adresi üzerinden kolaylıkla yapılabilecek.

Personel alımlarına ilişkin sorularınızı sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla bizlerle ve diğer ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz...

KPSSCAFE.COM.TR - ANKARA
 


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.