Merkez Bankası Sözleşmeli Sayıcı-Operatör Alım İlanı

TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASINA SAYICI - OPERATÖR ALINACAKTIR Bankamız teşkilatında sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere, aşağıda şubeler itibarıyla belirlenen kontenjan dahilinde sınavla Sayıcı-Operatör alınacaktır.

TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI'NA SAYICI - OPERATÖR ALINACAKTIR
Bankamız teşkilatında sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere, aşağıda şubeler itibarıyla belirlenen kontenjan dahilinde sınavla Sayıcı-Operatör alınacaktır.
1- ADAYLARDA ARANACAK KOŞULLAR
a) Önlisans programlarının...

TÜRKİYE CUMHURİYET MERKEZ BANKASI'NA SAYICI - OPERATÖR ALINACAKTIR

Bankamız teşkilatında sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere, aşağıda şubeler itibarıyla belirlenen kontenjan dahilinde sınavla Sayıcı-Operatör alınacaktır.

1- ADAYLARDA ARANACAK KOŞULLAR

a) Önlisans programlarının, elektrik, elektrik-elektronik, elektronik, mekatronik, makine, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, bilgisayar teknolojisi, dış ticaret, işletme yönetimi, maliye, bankacılık, bankacılık ve sigortacılık ile banka ve sigorta yönetimi bölümlerinden mezun olmak, (Lisans mezunlarının başvuruları kabul edilmeyecektir.)

b) 2010 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı'ndan 70 ve üzerinde KPSSP93 puanı almış olmak,

c) Son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak, (23/09/1981 ve daha sonra doğanlar. Bankamız çalışanları için bu şart aranmaz.)

d) Askerlik görevini yapmış olmak, (erkek adaylar için)

e) Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Memurları Yönetmeliği'nin 10. maddesinde belirtilen diğer koşulları taşımak.

2- SINAVLAR

Adayların, başvuru sırasında yapacakları şube tercihleri gözönünde bulundurulmak suretiyle, KPSSP93 puanı en yüksek adaydan başlayarak, yapılacak sıralama sonucuna göre her şube için belirlenen kontenjanın üç katı kadar aday (kontenjana giren son aday ile aynı puanı alan adaylar da dahil) sözlü sınav-mülakata tabi tutulacaktır. Sözlü sınav-mülakatın tarihi, yeri ve sonucu Bankamız internet sitesinde (http://www.tcmb.gov.tr/) ilan edilecektir. (Adaylara ayrıca yazılı olarak duyuruda bulunulmayacaktır.) 3- BAŞVURU Adaylar 12/09/2011 tarihinden 23/09/2011 tarihi çalışma saati sonuna kadar, Bankamız internet sitesi (http://www.tcmb.gov.tr/) İnsan Kaynakları sayfasından elektronik olarak başvuruda bulunacaklardır. Ayrıca adayların başvuru formunda istenilen belgeleri Bankamız internet sitesinde belirtilen şekilde en geç 30/09/2011 tarihine kadar Bankamıza ulaştırmaları gerekmektedir. Belgelerini anılan tarihe kadar ulaştırmayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Başvuru ile ilgili daha fazla bilgiye Bankamız internet sitesinden ulaşılabilir.

Sube

Alınacak Sayıcı-

Operatör Sayısı Sube  Alınacak Sayıcı-Operatör Sayısı

Adana 2 İstanbul 3

Ankara 1 İzmir 5

Antalya 2 İzmit 2

Bursa 1 Kayseri 5

Denizli 2 Malatya 4

Edirne 1 Mersin 1

Erzurum 1 Samsun 1

Gaziantep 3 Van 2

Şahsen veya posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

12 Eyl 2011 - 01:32 - KPSSgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?