İstanbul Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre diğer sağlık personeli unvanı adı altında 3, sağlık teknikeri unvanı adı altında ise 1 adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. İşte alım ile ilgili detaylar

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre diğer sağlık personeli unvanı adı altında 3, sağlık teknikeri unvanı adı altında ise 1 adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. İşte alım ile ilgili detaylar

Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde (giderleri döner sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar' da yer alan ek 2'inci maddenin (b) fıkrasına göre 2014 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.

POZİSYON

ADET

ARANILAN NİTELİKLER

DİĞER SAĞLIK PERSONELİ

3

-Sağlık Meslek Lisesi Mezunu olmak

-Sağlık Bakanlığından onaylı Perfüzyonistlik yetki belgesine sahip olmak -Perfüzyonist olarak en az 3 yıl deneyimli olduğunu belgelemek

SAĞLIK

TEKNİKERİ

1

-Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Mezunu olmak -PET/BT görüntülemede en az 1 yıl deneyimli olmak,

-"Tc-99m ve Ga-68 ile işaretli peptid radyofarmasötikleri işaretlenmesi, kalite kontrol ve dozimetri hesaplaması" sertifikasına sahip olmak,

1-Başvuracak adaylarda 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.
2-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
3-Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek.
4-2014 yılında düzenlenen Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş ve (B) grubu Ortaöğretim KPSS-P94 , Önlisans mezunları için KPSS-P93 50 ve yukarı puan almış olmak .
5-5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi gereğince 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.
BAŞVURU ŞEKLİ:
Adayların, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) adresindeki Başvuru formunu eksiksiz doldurarak, aşağıda belirtilen belgelerle birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir pozisyon için aranılan nitelik kodu belirtilerek başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Sonuçlar KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 iş günü içinde www.istanbul.edu.tr web adresinde yayınlanacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:

-Fotoğraflı Başvuru formu
-Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi
-Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi veya noter tasdikli sureti
-2014 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi
-Not: (İstenilen belgelerin fotokopileri aslı ile birlikte ibraz edildiği takdirde Kurumumuzca onaylanabilecektir.)


BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

- Başvurular incelendikten sonra ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.istanbul.edu.tradresinden takip edilmesi gerekmektedir. İlgililere yazılı yada sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.
S Başvuru ve atama işlemleri sırasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu veya herhangi bir şekilde gerçeği sakladığı tespit
edilenlerin sözleşmesi yapılmaz. Sözleşme yapılmış olsa dahi fesih edilir. Bu kişiler hiçbir hak talebinde bulunamaz.
S İlanda bulunmayan hükümler için genel mevzuat hükümleri geçerlidir

06 Şub 2015 - 09:58 - Sözleşmeli Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?