Kastamonu Tosya SYDV Personel Alımı (14 Eylül 2012)

TOSYA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI Tosya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına aşağıda belirtilen nitelikte, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunca 16.

 

TOSYA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Tosya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına aşağıda belirtilen nitelikte, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunca 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı...

 


TOSYA SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI BAŞKANLIĞI


SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI


Tosya Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına aşağıda belirtilen nitelikte, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Fon Kurulunca 16.02.2012 tarih ve 2012/1 sayılı kararı ile yürürlüğe konulan Vakıflarda çalışacak personelin niteliklerini belirleyen Norm Kadro Standartları, Nitelikleri, Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına İlişkin Esaslar ile 13/08/2012 tarih ve 14575 sayılı Sosyal yardımlar Genel Müdürlüğünün yazısına istinaden 2 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Personel alımı yapılacaktır.


1-BAŞVURU TARİHLERİ : 07.09.2012 17.09.2012


2-MÜLAKAT TARİHİ : 18.09.2012 günü, saat 9.30da Tosya Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılacaktır.


3- PERSONEL ALIMINDA ARANACAK ŞARTLAR


A)GENEL ŞARTLAR


1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,


2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,


3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,


4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,


5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,


6)Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.


7) Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.


8 )Vakıflarda ilk defa istihdam edilecek Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi, 4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından yabancı dil bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek vb. özel şartlar da aranabilir.


9) İş Tanımlarında belirtilen nitelikleri taşımaktır.


 


 


A)ÖZEL ŞARTLAR


1) Üniversiteleri 4 Yıllık Lisans Sosyal Hizmet Bölümü, Sosyoloji, Pisikoloji, Pisikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümleri Mezunlarından Olması Şartıyla Başvuruda Bulunabileceklerdir.


2) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak


3) Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek


4) 2011-2012 KPSS P 3 olduğunu gösteren aslı veya onaylı belge


5) Yüksek Lisans, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, iş deneyimi olanlar, işe alımında KPSS P 3 puanına göre mülakat heyeti tarafından değerlendirilebilir.


6) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özürü bulunmamak,


7) Vatandaşların taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak,


8) 2011 ve 2012 Yıllarında ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS P3 Esas Alınacak Olup Adaylar Arasında En Yüksek Puan Alan Açık Kadro Sayısının 3 Katı Kadar Aday (6 kişi) Mülakata Çağırılacaktır.


4-BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER


Aşağıda istenen belgelerin evrak teslim için 17.09.2012 tarihi mesai bitimine kadar Vakfa teslim edilmesi gereken evraklar aşağıda belirtilmiştir.


1- Sözleşmeli Personel İş Talep Formu(Vakıf Tarafından verilecektir)


2- Bitirdiği okul veya çıkış belgesinin aslı veya onaylı sureti,


3- (T.C.Kimlik numaralı) Nüfus cüzdanı tasdikli bir fotokopisi,


4- 2011 ve 2012 yılı KPSS P3 sınav sonuç belgesi yâda noter onaylı sureti,


5- 2 adet vesikalık fotoğraf. (son üç ay içinde çekilmiş )


6- Askerlikle ilgisi olmadığını gösterir belge,(erkek adaylar için )


7- Çalışmasına engel olmayacağını gösteren sağlık raporu (Sınavı kazanandan sınav sonrası istenecektir)


8- Varsa iş deneyim belgeleri fotokopisi ve özgeçmişleri


9- Adli Sicil Belgesi (sabıka kaydı )


10- Bilgisayar Sertifikası


11-Ehliyet Fotokopisi (B Sınıfı)


 


İstenilecek belgelerin TOSYA Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru sırasında Vakıf tarafından aranan belgeler incelendikten sonra eksik belgesi olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.


 


5-SÖZLEŞMELİ PERSONELİN YAPACAĞI İŞ, UNVAN, ÜCRET, ÇALIŞMA KOŞULLARI VE SÜRESİ


A)İŞİN ÖZETİ:Sosyal yardım ve proje başvuru sahiplerinin ve Genel Sağlık Sigortası gelir testine ilişkin başvuru sahiplerinin muhtaçlığına ilişkin araştırmalarını mahallinde yürütmek, Mütevelli Heyetine sunulmak üzere Sosyal İnceleme Raporunu hazırlamak ve diğer kamu hizmetleri ile ilgili olarak hedef kitleye yönelik danışmanlık ve yönlendirme faaliyetlerini yürütmek.


B)ÜNVANI :Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi


C)ÜCRETİ :Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından 16.04.2012 tarihinde yayınlanan genelgeye göre (Ek-1e) belirlenir. (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Unvan, Nitelik, Kıdem ve Ücret Skalası Cetveli)


Ç)ÇALIŞMA KOŞULLARI:


Çalışma Saatleri: Hafta içi Kastamonu Valiliğinin Devlet Memurları için uygulanan mesai saatleridir.


Çalışma zamanı yoğunlukla Vakıf dışında geçer.


Çalışma esasen saha çalışması şeklindedir.


İşin Süresi : Belirsiz Süreli-Daimi (2 Ay Deneme Süreli)


6-PERSONEL ALIM BAŞVURU VE EVRAK TESLİM İŞLEMLERİNE İLİŞKİN BİLGİLER


Başvuruda bulunacak adaylar, başvurularını http://app.aile.gov.tr/vakifilan/IlanListesi.aspx adresinden online olarak yapacaklardır.


7-DİĞER HUSUSLAR


Sözleşmeli personel, ihtiyaç duyulan hizmet birimleri ve pozisyonlarda istihdam edildiğinden, Devlet memurlarında olduğu gibi kurumlar içinde veya kurumlar arasında naklen atamalarına dair mevzuat bulunmamaktadır. Bu nedenle bu pozisyonlara yerleştirilen personel herhangi bir nedenle (eş durumu, sağlık vb.) nakil talebinde bulunamazlar.


Vakfımız mülakat sonucunda istediği sayıda personel alıp almamakta serbesttir.


İLANEN DUYURULUR.


İletişim Bilgileri


Adresİbniselim Mahallesi Hükümet Cd. Hükümet Konağı Kat:1 D. 1 37100 TOSYA / KASTAMONU


Telefon + 90 366 313 45 50


Faks + 90 366 313 50


E-Posta [email protected]


 

14 Eyl 2012 - 21:27 - SYDV


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket En çok KADRO hangi bölüm mezunlarına verilmelidir ?