Kiraz Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Kiraz Belediyesi sözleşmeli personel alımında bulunacak.

 Kiraz Belediyesi sözleşmeli personel alımında bulunacak.

T.C. KİRAZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI

5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi, cinsiyeti, öğrenim durumu, belirtilen 1 'er adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Sıra

No

Sözleşmeli

Çalışacağı

Unvan

Aranan Şartlar

İstihdam

Edilecek

Personel

Sayısı

Eğitim

Durumu

Cinsiyeti

1

Kameraman

1 Adet

Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmak ( Lisans)

E

1. Giriş Sınavı: Sözlü/müiakat olarak tek aşamada yapılacaktır. Sözlü Sınav tarihleri müracaat eden adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
Sözlü sınavda Adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunulduğu tespit edenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulamak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.
Sözlü sınav sonucu adaylara tebligat yapılacaktır.
SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI :
1.657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak.
2. Üniversitenin 'Unvan ile ilgili' bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
4. Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma. Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
5. İzmir İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.
BAŞVURU ŞEKLİ : Adayların 30.11.2015-02.12.2015 tarihleri arasında saat 17:00'a kadar Kiraz Belediye Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir, (posta ve e-mail) ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
BAŞVURU SIRASINDA İSTENEN BELGELER :
1 .Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
2. Nüfus cüzdanı fotokopisi.
3. Yerleşim yeri belgesi.
4. Özgeçmişi anlatan Cv.
5. Askerlikle ilgili durumunu gösterir belge.
6. Adli Sicil Belgesi.,
Saliha ŞENGÜL Belediye Başkanı

27 Kas 2015 - 20:52 - İş-Kurgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket Memur Ve Personel Alımlarında Yaş Şartı Esnetilmeli mi?