KPSS 55 Puanla Memur Alınıyor!

Nusaybin Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile çok sayıda farklı pozisyonlarda memur alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru şartları, başvuru, tarihleri, alım yapılacak pozisyonlar ve diğer tüm detaylar ile ilgili bilgileri haberimizin devamında okurlarımızla paylaşıyoruz.

KPSS 55 Puanla Memur Alınıyor!
KPSS 55 Puanla Memur Alınıyor!
Haber albümü için resme tıklayın

Nusaybin Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile çok sayıda farklı pozisyonlarda memur alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru şartları, başvuru, tarihleri, alım yapılacak pozisyonlar ve diğer tüm detaylar ile ilgili bilgileri haberimizin devamında okurlarımızla paylaşıyoruz.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat 11 TH Tekniker 9 1 İnşaat Teknolojisi Önlisans Bölümünden Mezun olmak. Erkek/Kadın KPSS P93 En az 55 Puan 12 TH Mühendis 8 1 Ziraat Fakültesi, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi veya Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakülteleri Lisans Programlarının birinden Mezunu olmak. Erkek/Kadın KPSS P3 En az 55 Puan 13 SH Psikolog 9 1 Psikoloji Lisans programından mezun olmak. Kadın KPSS P3 En az 55 Puan 14 GİH Memur 9 1 Adalet Önlisans programından mezun olmak. Erkek/Kadın KPSS P93 En az 55 Puan 15 GİH Zabıta 7 3 Ön lisans programlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. Erkek/Kadın KPSS P93 En az 55 Puan 16 GİH Zabıta 7 1 Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak. En az D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Erkek/Kadın KPSS P94 En az 55 Puan 17 GİH Zabıta 9 2 Ön lisans programlarının herhangi bir bölümünden mezun olmak. Kadın KPSS P93 En az 55 Puan 18 GİH Bilgisayar İşletmeni 7 1 Herhangi bir Lisans Programından Mezun olmak. M.E.B.’den onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası sahibi olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek. Erkek/Kadın KPSS P3 En az 55 Puan 19 TH Mühendis 9 1 Gıda Mühendisliği Lisans programından mezun olmak. Erkek/Kadın KPSS P3 En az 55 Puan karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için; Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için;

 Yukarıda sayılan başvuru belgelerini, 11/01/2019 den 04/02/2019 günü saat 17.00′ a kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler. Nusaybin Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir.

 Zabıta memuru kadrosu için başvurular şahsen yapılacaktır.

 Diğer memur kadrolarına başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır.

 Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Başvuru yapmadan önce başvuru kılavuzunu detaylı olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz. Başvuru kılavuzuna aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

NUSAYBİN BELEDİYESİ MEMUR ALIM İLANI VE BAŞVURU KILAVUZU

KPSSCAFE.COM.TR | ANKARA

04 Oca 2019 - 14:13 - Belediyegöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.

02

Zinnet - Çocuk gelişimi yada bilgisayar sertifikasıyla alımlar yapın lütfen

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 04 Ocak 14:13
01

Yakup - Tabloda yazılanlar ile yazdıklarınız uyuşmuyor 3 zabıta alınacak yazıyor yazıda adalet bölümünden erkek kadın tabloda ise 2 kişi alınacak ve sadece kadın yazıyor ve geçen bir daha paylaşıldı bu haber tablo yine değişikti.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 04 Ocak 14:13


Anket Kamuya Memur Ve Personel Alımlarında Mülakat Kaldırılmalı mı?
Tüm anketler