Belediye KPSS 55 Puanla Antrenör Alacak!

Eleşkirt Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile Antrenörlük Eğitimi Lisans programından mezunu olmak koşuluyla KPSS 55 puanla 1 antrenör alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer ayrıntıları haberimizin devamında okurlarımızla paylaşıyoruz.

Haber albümü için resme tıklayın

Eleşkirt Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile Antrenörlük Eğitimi Lisans programından mezunu olmak koşuluyla KPSS 55 puanla 1 antrenör alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer ayrıntıları haberimizin devamında okurlarımızla paylaşıyoruz.

Yayımlanan ilanda "Eleşkirt Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla antrenör alınacaktır." ifadelerine yer verildi.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI:

İlan edilen antrenör kadrosuna atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

• Türk vatandaşı olmak.

• Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

• Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

• Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

• Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. • İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

• Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

a. İlan edilen antrenör kadro unvanı için son olarak mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak,

b. Lisans programlarından Antrenörlük Eğitimi bölümünden mezun olmak.

c. Futbol Antrenörlüğü ve/veya Hokey Antrenörlüğü Belgesine sahip olmak.

d. İlk Yardım Eğitimi Belgesine sahip olmak.

e. B Sınıfı Sürücü Belgesine sahip olmak

f. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ:

Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için;

• Yukarıda sayılan başvuru belgelerini, 14.01.2019 günü saat 8:00’den 21.01.2019 günü saat 17.00’ye kadar (mesai günlerinde saat 08:00-17:00 arasında), müracaatlarını yapabilirler.

• Ağrı / Eleşkirt Belediyesi adresindeki Eleşkirt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir,

• Başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır,

• Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıca kendilerine sınav için tebligat yapılmayacaktır.

• Duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

ANTRENÖR ALIMI BAŞVURU KILAVUZU

26 Ara 2018 - 20:30 - Sözleşmeli Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.

02

Osman - Hayırdır B Ehliyet ne alaka Belediye Otobüsüne şöförmü alıyorsunuz yoksa Antrenörmü.Fatih Terimin bile ehliyeti yok..

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 26 Aralık 20:30Anket KYK Borçları Silinsin Mi?