Uşak Üniversitesine Öğretim Görevlisi Alımı(21 Aralık 2012)

Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden:   * Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 Sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır.

 

 

 

Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

* Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 Sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır.

 

* Adayların...

 

 

 

Uşak Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

* Üniversitemizde açık bulunan öğretim üyesi kadrosuna 2547 Sayılı Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümlerine göre, Akademisyenler alınacaktır.

 

* Adayların, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.

 

* Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüdedir.

 

* Adaylar http://personel.usak.edu.tr/index.php?sayfa=form.php adresinde bulunan öğretim üyeleri başvuru formundan doldurarak, öğrenim belgelerinin fotokopisi, nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile birlikte;

 

1) Profesör kadrolarına müracaat edecek adaylar; bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (6 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.

 

2) Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; bilimsel çalışma-yayınlarını doçentlik belgesi, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuracaklardır.

 

3) Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar; Yabancı dil belgesi, Doktora diploması, bilimsel çalışma-yayınlarını, özgeçmiş ve (4 takım) yayın dosyaları ile ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

Genel Açıklamalar

 

1. İlan edilen bütün unvanlar için, Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması şarttır.

 

2. Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal edilecektir.

 

3. Bir adayın sadece bir kadroya başvurma imkânı vardır.

 

4. Mezuniyet belgesi, doktora öğrenim belgeleri tasdikli olacaktır veya aslı ile birlikte ilgili Birimlerde tasdik edilecektir.

 

5. Başvuru evrakları iade edilmeyecektir.

 

6. Erkek adayların askerlik durum belgesini başvuru evraklarına eklemeleri gerekmektedir.

 

7. Adaylar dosyalarını gönderim kutusu içinde teslim edeceklerdir.

 

8. Yrd. Doç. Dil sınavı tarihi son müracaat tarihinden sonra, İlgili birimler tarafından Üniversitemizin www.usak.edu.tr web adresinde duyurulacaktır.

 

Yardımcı Doçentler için, Üniversitemizin yapacağı yabancı dil sınavından en az 70 (yetmiş) puan almış olmak gerekmektedir.

 

Müracaatların gerekli belgelerle birlikte ilanın yayımı tarihinden itibaren son müracaat tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

 

Son Müracaat Tarihi : 10/01/2013 mesai bitimine kadardır.

 

Kadro No

Unvanı

Der.

ABD/Program Adı

Adet

İlan AçıklamasıEğitim Fakültesi31

Doçent

1

Fen Bilgisi Eğitimi

1

 48

Yrd. Doçent

3

Sosyal Bilgiler Eğitimi

1

 Fen Edebiyat Fakültesi256

Yrd. Doçent

5

Yakınçağ Tarihi

1

 Kadro No

Unvanı

Der.

ABD/Program Adı

Adet

İlan Açıklamasıİktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi512

Yrd. Doçent

4

Yerel Yönetimler

1

 130

Yrd. Doçent

1

İktisat Teorisi

1

 185

Yrd. Doçent

2

Ekonometri

1

 494

Doçent

1

Yönetim ve Organizasyon

1

 İlahiyat Fakültesi27

Yrd. Doçent

3

Arap Dili ve Belagatı

1

 47

Yrd. Doçent

3

Tefsir

1

 412

Yrd. Doçent

3

Türk İslam Ed. ve İslam Sanatları

1

 İletişim Fakültesi223

Yrd. Doçent

1

Halkla İlişkiler

1

 Mühendislik Fakültesi11

Yrd. Doçent

1

Tekstil Teknolojisi

1

 485

Yrd. Doçent

4

Termodinamik

1

 591

Profesör

1

Tekstil Teknolojisi

1

 Uşak Meslek Yüksekokulu585

Yrd. Doçent

3

Kaynak Teknolojisi

1

 Sağlık Yüksekokulu659

Doçent

3

 

1

 Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu663

Yrd. Doçent

5

Muhasebe

1

 


21 Ara 2012 - 12:56 - Akademikgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.Anket 1)2022 UEFA $ampiyonlar Ligi Finali Rusya'dan alınarak hangi ülkeye verilmiştir? ( Günün GÜNCEL bilgi sorusu )