Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı (63 kişi)

T.

 

T.C. EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ'NE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR

 

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan esaslar ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu...

 

T.C. EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ'NE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAKTIR

 

Sözleşmeli personel çalıştırılmasına ilişkin olarak 28 Haziran 2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan esaslar ve 06.06.1978 tarih ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değişikliklerine göre; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde istihdam edilmek üzere (giderleri Döner Sermaye ve özel bütçeden karşılanacaktır.) KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla alım yapılacak her bir unvan için aşağıda belirtilen boş sözleşmeli personel pozisyonunun yazılı ve / veya sözlü sınav yapılmaksızın puan sırasına göre sözleşmeli personel alınacaktır. Atanmaya hak kazanan Sözleşmeli Personellerin tamamı Hastane Başhekimliği bünyesinde görevlendirilecek olup, vardiyalı ve nöbet usulü istihdam edileceklerdir.

 

Döner Sermaye BütçesiUnvanı

Adet

Aranan NiteliklerMühendis

1 Adet

Mühendislik Fakültelerinin Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmak, KPOS İngilizce dil seviyesi en az B düzeyinde olmak.Büro Personeli

1 Adet

4 Yıllık Turizm ve Otelcilik Okullarından mezunu olmak, ( Hastanemiz Otelcilik Hizmetleri Biriminde görevlendirilecektir.)Sağlık Teknikeri

1 Adet

Sağlık Meslek Yüksek Okullannın Patoloji bölümü mezunu olmakSağlık Teknikeri

[ ~3 Adet

Sağlık Meslek Yüksek Okullannın Anestezi bölümü mezunu olmakUamvİM riemşıre

50 Adet

4 yıllık Sağlık Yüksekokullannın Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak.Büro Personeli

1 Adet

Lise ve Dengi Okul mezunu olmak, * Tam Teşekküllü Resmi bir Hastanenin Malzeme Planlama ve Yönetimi alanında aşağıda detaylan yazılı olan hususlarda en az 4 yıl bilgi ve deneyimli olması ve bunu hizmet belgesi ile belgelendirmesi gerekmektedir. GMDN-UNSPSC kod yapılan ve T.C. İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmak 4734 Sayılı Kamu İhale Kanununda tanımlanan satın alma yöntemleri, teknik şartname hazırlık çalışmalan hususunda bilgi ve deneyim sahibi olmak. Uluslararası GMDN Ajans Web Portalını kullanmış olmak ve Tıbbi Malzemeye karşılık gelen GMDN kodunu bu web portalını kullanarak tespit edebilecek bilgi ve deneyimli olmak Özel BütçeUnvanı

Adet

Aranan NiteliklerHemşire

6 Adet

4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak. *Tam Teşekküllü Resmi bir Hastanede en az 2 yıl deneyimli olması ve bunu hizmet belgesi ile belgelendirmesi gerekmektedir.

 

Genel Şartlar:

 

a) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

 

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,

 

c) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,

 

d) 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

 

e) 2012 yılı KPSS (B) grubu sınavından Lisans mezunları için KPSS(P3),Ön Lisans mezunlan için ise KPSS(P93), Lise mezunlan için ise KPSS(P94), puanı esas alınacaktır.

 

f) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

 

İstenilen Belgeler:

 

1- Başvuru dilekçesi

 

2- Diploma Aslı ve Fotokopisi

 

3- 2 adet fotoğraf

 

5- KPSS sonuç belgesi

 

6- Kimlik Fotokopisi

 

7- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge önemli

 

Not:

 

a) 5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası a (2) bendi gereğince, sözleşmeli (4/B) olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

 

b) İsteklilerin; ilanın gazete yayın tarihinden itibaren 15 gün içinde (mesai sonuna kadar) Kurumumuza ait http://www.ege.edu.tr web adresinde bulunan örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Hastanemiz Sözleşmeli Personel Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecektir.

 

c) İşe alınmaya hak kazananların isimleri, 2 iş günü içinde http://www. ege.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

 

d) Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSS(B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle başarılı bulunduğu http://www.ege.edu.tr web adresinde ilan edilen adayların göreve başlatılabilmesi için, sonuçların ilanından itibaren en geç 3 iş günü içerisinde Hastanemiz Sözleşmeli Personel Bürosuna şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

e) Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykın beyanda bulunan adaylann müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır.

 

f) Yapılacak değerlendirmelerde başarılı bulunarak göreve başlatılacak olanlar; sosyal güvenlik yönüyle, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar Kanunun 4/a hükümlerine tabi olacaklar ve istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olarak çalışacaklardır.

 

(g) Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin http://www.ege.edu.tr web adresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır

 

(h) Adayların posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir. (i) Adaylar sadece bir pozisyon için başvuru yapabilirler.

 

Detaylı Bilgi için : (0232) 3901852 - 3901928

09 Ara 2013 - 09:20 - Sözleşmeli Personel


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak KPSS Cafe Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan KPSS Cafe hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler KPSS Cafe editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı KPSS Cafe değil haberi geçen ajanstır.
Anket 2020 KPSS Önlisans Sonuçları Erken Açıklansın mı ?